Віталій ІЛЬЧЕНКО: «Хочу взяти на себе відповідальність і разом з містянами почати зміни на краще»

Кілька днів тому в Каневі під час візиту  Президента України Володимира Зеленського нарешті розвіяли інтригу навколо кандидата в мери Черкас від партії “Слуга народу”. Ним став генеральний директор компанії “UKRAVIT” Віталій Ільченко. Сьогодні, 2 вересня, Ільченко вперше зустрівся із журналістами не як підприємець, а як політик. “18000” зібрав головні тези із виступу Ільченка.

Перед виступом Віталія Ільченка слово взяв народний депутат від партії “Слуга народу” Олександр Завітневич. Зокрема, він пояснив, чому політсила тривалий час не оголошувала свого претендента на мерське крісло.

– Було досить складно підібрати ту команду, яка піде з нами виконувати головну мету – перезавантаження влади, – каже Олександр Завітневич. – Насправді кандидатів, які готові до цього, які дійсно порядні, чесні  і професійні, не так багато. Інтриги вже не буде, представляю ще раз Віталія Ільченка – одного з найкращих підприємців нашої держави. Ми познайомилися рік тому. І було дуже приємно від знайомих дізнаватися, що Віталій є лідером не лише своєї галузі, а лідером думок серед підприємців, серед людей, які дійсно хочуть змінити країну.

Сам же Віталій Ільченко розповів про перші політичні плани, команду та пояснив, чому вирішив брати участь у місцевих виборах.

“До багатьох політиків досі ставлюся з недовірою”

Все своє життя я не любив політиків. І зараз до багатьох ставлюся з недовірою. Бо вони вміють добре брехати, красти, а ми за це все платимо. Щодо можливого висунення у мери, у мене  був складний шлях ухвалення рішення. Мене багато хто вмовляв. Підприємці приходили  і закликали балотуватися, я почав вагатися. Більше того, згодом вони звернулися до Президента Володимира Зеленського з проханням підтримати моє висунення у якості кандидата від партії. Зрештою я зрозумів, що час іти в політику і робити зміни. Адже консультантів у нас багато, так само багато критиків, а тих, хто беруть відповідальність на себе, справді мало.

“Сам ти не воїн”

До мене багато людей звертаються із пропозицією об’єднання заради змін. І це велика честь! Я усвідомлюю, що без команди ти нічого не можеш зробити, сам ти не воїн. Має бути потужна команда однодумців, яка хоче змінити Черкаси.  Щоб кожен його житель  почувався рівним  з тими, хто у місті ухвалює рішення. Щоб кожен мав рівні можливості, щоб не було “кращих”.

Розвиваємо потенціал Черкас

Ми вже десятки років розвиваємо потенціал Черкас. Розбудовуємо виробництво. Був час, коли тут намагалися  «рейдернути» наше підприємство, були проблеми з відведенням землі, з проведенням комунікацій.  Це було складно. Багато хто б уже склав руки і поїхав в іншу країну, а ми з 2003 року працювали тут, у Черкасах.

Про команду

Маємо вже близько 300 кандидатів у команду. Відразу прошу вибачення за те, що не всі зможуть потрапити у список. Але всі будуть причетні до змін, які ми плануємо. Дуже радує те, що у вас горять очі, що ви хочете ділитися ідеями, які намагалися здійснити, але не могли за каденції нинішньої міської   влади. Завдяки тому, що маю гарні стосунки з Президентом, Кабінетом Міністрів, депутатами Верховної Ради, разом зможемо працювати над масштабними проєктами і зробити багато для нашого міста.

“Не дам жодному члену команди красти”

Що стосується програми, зараз працюємо над нею. Презентуватимемо блоками. Хочу, щоб у команді, яка представлятиме нашу силу в міській раді, кожен презентував свій блок. Щоб виборці бачили не лише програму, а й розуміли, які люди за які блоки відповідатимуть. Водночас я хочу, аби кожен кандидат у депутати підписав меморандум, за яким його можна буде відкликати, якщо він виявиться недоброчесним. Якщо побачу десь корупцію – «здаватиму» кожного. Не дам жодному члену команди красти.

Я хочу взяти на себе відповідальність і разом з містянами почати зміни на краще. Впевнений, ми зробимо Черкаси найкомфортнішим містом України.

*Іміджева інформація

коментарі

1 Коментар

  1. Сподіваюсь так і буде. Поки враження тільки позитивні.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.