Вихідними в місті перевірили легальність продажу алкоголю та тютюну

У суботу,20 лютого, на території Черкас під час профілактичних рейдів щодо незаконного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів і продажу з рук виявили порушення. 

Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Черкаській області.

Під час відпрацювання правоохоронці склали 10 адміністративних протоколів на правопорушників.

Поліцейські виявили два факти незаконної торгівлі алкогольними напоями. На продавців торговельних закладів, які вчинили правопорушення склали адміністративні матеріали за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Перевіряли також і невстановлені місця, де займаються торгівлею з рук. Правопорушники без будь-яких документів, які б підтверджували право на торгівлю, реалізовували продукцію, яка швидко псується. Відтак, виявлено 7 фактів порушення адміністративного законодавства за ст. 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях) КУпАП.

Крім того, під час рейду виявили адміністративне правопорушення за статтею 164-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Здійснення заготівлі металобрухту та операцій з металобрухтом).

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини