“Віялових відключень електроенергії на Черкащині не буде”, – Олександр Завітневич*

Енергетична система країни працює без збоїв і готова до опалювального сезону, тож про віялові відключення взагалі не йдеться.

Про це заявив народний депутат від “Слуги Народу”, член Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Юрій Камельчук.

– Ми використовуємо не лише вугілля, навколо якого зчинили стільки галасу. У нас є газ, на повну потужність працює атомна енергетика. Ми збалансуємо всі ресурси, щоб українці спокійно і без проблем пройшли опалювальний сезон, – сказав він.

Депутат запевнив, що країна має ресурс, щоб забезпечити постачання вугілля на електростанції державної генерації. А у разі потреби використовуватиме імпортоване вугілля з Польщі, Казахстану, Південної Африки. Тож віялових відключень не буде.

Народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Ольга Василевська-Смаглюк додає, що фундаментальною частиною української енергетики є атомна генерація  і цієї зими вона працюватиме на максимумі.

– Не треба маніпулювати та лякати людей віяловими відключеннями. Енергосистема – це різні види палива, це збалансована робота усіх частин генерації. Саме це і будемо робити. Наприклад, якщо у певні моменти пікового споживання знадобиться використовувати газ на Центренерго, то це будуть робити. Якщо це не знадобиться, Центренерго працюватиме, як зазвичай, на вугіллі, – запевнила вона.

– У нашому регіоні немає ніяких підстав для віялових відключень. Як і раніше, протягом року профільні служби можуть здійснювати планові роботи для ремонту ліній електропередач. Про що попереджають споживачів завчасно. Це нічого спільного із віяловими відключеннями не має. За інформацією «Черкасиобленерго», підприємство виконало всі основні та додаткові заходи, які необхідні для роботи в осінньо-зимовий період усіх об’єктів електричних мереж, – сказав голова Черкаської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

*Політична реклама

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *