Власник черкаського “Азоту” закликав Україну відмовитися від прагнення до НАТО

Олігарх, власник черкаського “Азоту” Дмитро Фірташ закликав Україну відмовитись від шляху до членства в НАТО та оголосити нейтралітет, бо від цього “виграють усі”.

Про це пише “Українська правда” з покликанням на телеграм-канал журналіста Сергія Лещенка.

– Моє питання сьогодні таке: чому Україна має бути змушена обирати між Анти-Росією та членством у НАТО чи проросійською орієнтацією та Анти-НАТО? Чому ми не можемо бути нейтральними – “Швейцарією Євразії”? Це відповідало б історичному становищу України, що сягає корінням у середньовіччя, на торговому перехресті між Європою та Азією.

Це моя точка зору щодо нинішньої кризи: Америка, Європа та Росія можуть отримати вигоду з нейтральної України як економічні та торгові партнери.

Я майже не сумніваюся, що говорю від імені багатьох українців, які хотіли б мати найкраще з обох світів — нейтралітет, торгівлю з усіма та добрі стосунки з усіма. І чому б ні? Це означало б більше робочих місць та процвітання для України. Нейтральна Україна не має розглядатися як загроза Америці, Європі чи Росії, – йдеться в статті Фірташа.

Видання Kyiv Post повідомило, що Фірташ їм пропонував опублікувати таку саму статтю. Проте видання відмовилося її публікувати, оскільки олігарх просуває “вимогу Путіна про те, щоб Україна була залишена Заходом”.

Додамо, Дмитро Фірташ є власником холдингу OSTCHEM, до складу якого входить ПАТ “Азот”, що розташоване в Черкасах.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. От тобі й Фірташ. Виписує чергові кренделя. тепер не лиш економічні а й в політику чогось поліз. Воно йому треба? Чи мало проблем має? Треба напевне йому підкинути проблем, бо в США ним вже активно цікавляться як шахраєм. Наприклад, екстрадувати його в США. Нехай там посидить в тюрмі, подумає про свою погану поведінку тощо. Бо щось йому дах їде як я бачу.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.