Власника музею ”Шампань” звільнили з-під варти

Минулої п’ятниці Апеляційний суд Черкаської області змінив запобіжний захід щодо приватного військово-історичного музею “Шампань” Олега Бойка.

Замість тримання під вартою чоловік перебуватиме під нічним домашнім арештом.

Про це повідомляє сайт “Вісті Черкащини“.

Бойка арешували за підозрою в замаху на життя правоохоронців. Інцидент трапився 31 січня в селі Козацькому, де Олег Бойко має заснувати новий музей, перевівши сюди військову техніку з Шампані та значно розширивши експозиційні площі. Бойко вступив у перестрілку з працівником поліції після того, як поліціянти оголосили йому і його дружині підозру у вчиненні майнового злочину.

Підтримати Бойка на судове засіданя прийшли активісти, які вимагали звільнити чоловіка з-під варти. Свою вимогу група підтримки “підкріпила”, попередньо підігнавши до будівлі суду причіп з автошинами та пригрозивши підпалити їх, якщо Бойка не буде звільнено.

Прокурор та слідчий були проти звільнення підозрюваного, виходячи вже з того, що йому інкримінується тяжкий злочин і він може довести «розпочате до кінця».

Сам підозрюваний заявляв, що стріляв у бік правоохоронців холостими набоями лише у відповідь, оскільки ті першими розпочали стрільбу. При цьому він попрохав суд змінити тримання його під вартою хоча б на нічний домашній арешт, аби «продовжити лікування й ходити на роботу».

Зважаючи на ці та інші обставини, суддівська колегія постановила скасувати попереднє рішення Придніпровського районного суду стосовно Олега Бойка та змінити йому запобіжний захід на нічний домашній арешт.

Брат підозрювального Руслан Бойко, з яким той і сперечається ось уже майже чотири роки за право власності на військову техніку та інші експонати музею, не схвалює такого рішення. Більше того, даючи зрозуміти, що відтепер він побоюватиметься брата, Руслан Бойко повідомив у Фейсбук, що буде стріляти по кожному, хто без попередження заявиться до його двору.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *