Влітку майже 700 дітей із Черкас поїдуть на морський відпочинок за 3,29 млн грн

Фото з інтернету

Влітку цього року 671 дитина з Черкас відправиться на відпочинок до моря. Наразі триває тендерна процедура закупівлі. Невдовзі з переможцем мають укласти договір на 3,29 мільйона гривень. Після підписання угоди розпочнеться прийом заявок на оздоровлення.

Департамент освіти та гуманітарної політики проводить тендер на путівки для відпочинку дітей. Орієнтовна вартість 671 путівки була спочатку обрахована в 4,7 мільйони гривень.

Послуга має бути надана протягом червня-серпня цього року. В умовах замовник прописав відстань до пляжної зони не більше 500 метрів, діти повинні проживати в кімнатах по 1 особі.

На торги подали документи відразу 9 учасників, при цьому тендерним комітетом до аукціону були допущені лише 2. Троє з недопущених підприємств (ПБП “Парітет”, «Ренесанс-Тревел» та дитячий заклад «Сонячний») звернулися в АМКУ з вимогами щодо оскарження дій замовника. Наразі всі 3 скарги очікують на розгляд адміністративною комісією.

До аукціону були допущені ПП «ЮГ-СК» та ПП «Миколаїв-Контраст». Дешевшу пропозицію у 3,29 мільйона гривень подали перші. Замовником повідомлено про намір укласти договір з переможцем.

«ЮГ-СК» зареєстроване в місті Скадовськ, що в Херсонській області. Підприємство належить Артуру Агаданяну. Раніше воно надавало аналогічні послуги Дніпровській, Бучанській, Коростенській міськрадам.

Нагадаємо, у 2017 році питання із оздоровленням дітей в Черкасах втрапило в площину скандалу. З трьох разів тендер не вдалося провести.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.