Водій Тренкіна продав землю, яку в нього забирали прокурори

Фото: “Громадське Черкаси”

Наприкінці квітня цього року Василь Монастирецький продав власну земельну ділянку, розташовану в районі Соснівки.

Про це свідчить інформація з публічної кадастрової карти.

Монастирецький є водієм секретаря міської ради Юрія Тренкіна. Він отримав безкоштовну земельну ділянку в елітному районі міста від депутатів минулого скликання в жовтні 2019 року. Водночас відповідно до чинного на той момент генерального плану міста виділена Монастирецькому земельна ділянка не відповідала за цільовим призначенням житловому будівництву. Прокурори місцевої прокуратури оскаржили відповідне виділення землі в суді. Згідно з рішенням першої інстанції суд зобов’язав повернути земельну ділянку в комунальну власність.

На 28 квітня був призначений розгляд апеляційної скарги, та за день до цієї дати Монастирецький продав ділянку Крамару Сергію Вікторовичу. Разом із ділянкою Монастирецького у власність Крамара перейшла сусідня ділянка, яка виділялась учаснику АТО Михайлу Ломаці. Додамо, інформація про нового власника в публічному просторі відсутня.

Відповідно до рішення Черкаської міської ради про актуалізацію генерального плану міста ці земельні ділянки переводяться в категорію житлової забудови. Про інші особливості, ухваленого депутатами рішення, читайте у нашому матеріалі.

Наступне засідання у апеляційній скарзі щодо повернення земельної ділянки в комунальну власність призначене на 18 травня.

Хочеш читати ще більше “земельних” матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект “18000”

DONATE

 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.