Водіям або кондукторам рекомендують самостійно перевіряти ковід-документи в транспорті

Перевізникам рекомендують обрати осіб, які б перевіряли ПЛР-тести чи сертифікати вакцинації в пасажирів. 

Про це розповів начальник Управління патрульної поліції Черкаської області Олександр Кокоба під час брифінгу з епідситуації.

– Ми рекомендуємо, щоб хтось із визначених перевізником осіб це здійснював. Це полегшило б усім роботу й мінімізувало конфліктні ситуації вже під час поїздки, – пояснив Олександр Кокоба.

Нагадаємо, від сьогодні міжобласні перевезення потягом, автобусом чи літаком будуть дозволені, лише якщо пасажири мають COVID-сертифікат або дійсний негативний тест. Це не стосується громадян віком до 18 років.

Для поїздок між областями можна показати цифровий сертифікат в додатку “Дія”. Підходить як “жовтий” внутрішній COVID-сертифікат (про отримання першої дози), так і “зелений” внутрішній COVID-сертифікат (про отримання повного курсу вакцинації).

Паперову довідку про отримання першої дози вакцини проти COVID-19 може видати лікар, який проводив щеплення. Йдеться про форму 063-О. Її також можна використати для поїздок міжрегіональним транспортом.

Додамо,  перевіряти достовірність сертифікатів про вакцинацію громадян будуть працівники Держпродспоживслужби, Центру контролю та профілактики хвороб на місцях, а також працівники Патрульної поліції України. Відповідальність щодо невакцинованого від COVID-19 пасажира нестиме перевізник.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

1 Коментар

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.