Водолази третій день шукають зниклого черкащанина (ФОТО)

У Ватутіному третій день тривають пошуки 28-річного Олексія Марусіна, який зник на пляжі місцевого кар’єру.

Про це пишуть “Вісті Черкащини“.

У неділю чоловік разом з родиною пішов відпочивати на пляж біля місцевого затопленого кар’єру. Вирішив зістрибнути з високої скали, після чого не виплив на поверхню. Це помітила старша донька, яка забила на сполох.

– Його стрибок бачила донька і ще один хлопчик на іншому боці берега. Я на 100 відсотків впевнений, що це був не суїцид. Просто нещасний випадок. Пішов із сім’єю на пляж, щоб покупатися. Далі звідти є скали, з яких часто стрибають у воду. Там під 20 метрів висота. От він туди й пішов. Після цього прибігли діти с казали, що Альоша не винирнув. У понеділок до мене зателефонував його брат. Я поїхав на те місце, але окрім взуття більше нічого не знайшов, –  розповідає кращий друг зниклого Денис Кривенко.

У понеділок за пошуки взялися водолази. Проте досі знайти тіло не вдалося через значну глибину ставка.

– Водолази “прочесали” все в радіусі приблизно 5 метрів біля скал, – пояснює Денис. – Були зі Сміли й наші місцеві. Не знайшли. Значить, Олексій проплив далі. Туди, де велика глибина. А глибоко водолази пірнати не можуть. Та й, кажуть, немає сенсу, бо має сам спливти. Інші ж кажуть, що не випливе через значну глибину й тиск води. Там до дна не один десяток метрів.

Родина зниклого хоче до пошуків залучити фахівців із обладнанням для глибоководного занурення. Проте не мають на це грошей.

В Олексія залишилася молода дружина та двоє неповнолітніх дітей.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.