Войцехівський розповів, як справи із колектором у Золотоноші

Роботи щодо ремонту колектора водовідведення у Золотоноші завершуються. Та частина, де провалювалася дорога, уже відремонтована.

Про це під час ефіру на 18000 розповів народний депутат, екс-мер Золотоноші Віталій Войцехівський.

За його словами, ділянка, яка провалювалася, пройшла реконструкцію.

– До війни ми встигли замінити труби і колодязі. Також почали замінювати комунікації, які також у аварійному стані, але там не було небезпеки провалля. Бордюри замінюються, асфальтування продовжується. Ділянка від заводу РМЗ до колишнього автовокзалу буде реконструйована.

Підрядник завершить роботи без додаткового фінансування. Матеріали всі закуплені, лишилося виконати роботи, на це не будемо брати додаткові гроші. Це елемент патріотизму від бізнесу, що займається ремонтом, – сказав Войцехівський.

ЧИТАЙТЕ«І бабусі приносили помідори-огірочки, і великий бізнес допомагав. Це єднання нації», – Войцехівський

Як писав 18000, у Золотоноші довірили ремонт коштовного колектору підряднику з підозрою від СБУ. Вартість тендеру – більше 40 мільйонів гривень.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Матеріал підготовлено в межах проєкту “Громадськість за демократизацію“, який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю автора і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.