Волошин змінив департамент і стане заступником

Ігор Волошин, який очолював департамент освіти, перейшов працювати до департаменту соціальної політики ЧМР на посаду заступника директора. 

Про це в коментарі “18000” повідомила заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава.

– Це його особисте бажання. Певний час він розглядав можливості працевлаштування на інші посади. Так взяв участь на місце директора 34 школи. Оскільки він людина з досвідом, думаю має повне право зайняти цю посаду, – прокоментувала Марина Гаркава.

За її словами, розпорядження про переведення Волошина на посаду заступника директора департаменту соціальної політики ЧМР було підписане сьогодні. Ця посада є декретною.

Додамо, Ігор Волошин з моменту призначення на посаду директора департаменту освіти, 22 січня цього року, 58 календарних днів перебував на лікарняному, а ще 17 днів у відпустці.

Також у коментарі “18000” заступниця міського голови Анастасія Чубіна повідомила, що нині в. о. директора департаменту освіти є Богдан Бєлов. Єдиної кандидатури на вакантну посаду директора поки немає.

Нагадаємо, чиновник Богдан Бєлов отримав підозру у замаху на розтрату бюджетних коштів.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

2 Коментарі

  1. Прилаштували? А що з 34 школою? Навіщо був потрібний цей цирк?

  2. Повернули б вже Воронова назад на посаду, як немає кандидатури, з січня місяця по суті немає відповідальних за освітній процес у місті.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.