Волошина роблять відповідальним за “Нову якість”. Той проти

Завтра виконавчий комітет розгляне проєкт рішення, згідно з яким відповідальним за внесення змін до договорів із “Новою якістю” від жителів Черкас може стати Ігор Волошин.

Раніше цю функцію у виконавчому комітеті виконувала колега Волошина Людмила Бордунос. Проте кілька тижнів тому вона заявила про складання повноважень.

Сам Ігор Волошин, візуючи документ, зазначив, що заперечує таке рішення.

У коментарі “18000” він зазначив, що вважає некоректним виконання таких обов’язків. Окремо заступник мера наголосив, що сьогодні Людмила Бордунос лишається заступницею мера і членом виконавчого комітету.

– Я не супроводжував процес появи “Нової якості” в нашому місті, участі і перемоги цієї компанії в конкурсах. Нести відповідальність за ті дії – це нелогічно, – сказав Волошин.

Він також запевнив, що “категорично не підтримуватиме” цей проєкт рішення на засіданні виконкому.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. Вся історія з конкурсом управителя сумнівна.
    В Рішенні виконкому» від 12.02.2019 № 158 Додоток 1 (п. 1.3.) не відповідає вимогам ПОРЯДКУ проведення конкурсу (розділ ІІ. Підготовка конкурсу) щодо надання конкурсної документації, яка ПОВИННА містити РОЗРАХУНОК ціни послуги з управління багатоквартирним будинком. Ці конкретні вимоги самоправно зазначені загальними фразами, а форму кошторису спотворенно фактично до однієї позиції «Обовязковий перелік робіт (послуг)» і сума складової витрат визначається однією цифрою. Навіть не виокремлено винагороду управителю. Кошторис в Додатку 5 до договору від 20.05.2019 без обов’язкового переліку робіт (послуг) і без зазначення розрахункової вартості конкретної послуги – фікція і підробка. Кошторис є невід’ємною частиною договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком (ст. 10 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»). Договір має бути йому вручений стороні, щоб віна могла ознайомитись з істотними умовами договору. Проте по сьогоднішній день копії договору не вручено.
    Так звані «Нові якості» до конкурсу ніякого відношення не мають.
    Внесення змін до договорів від 20.05.2019 з заміною управителя ТОВ «Сантехбудкострукція» на ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» Дільниця № …» на підставі п. 25 договорів від 20.05.2019 «Про надання послуги з управління багатоквартирним будинком» незаконне. В п. 25 договору йдеться про внесення змін до УМОВ ЦЬОГО ДОГОВОРУ, а не про зміну СТОРОНИ договору. Істотні умовами договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком зазначені в ч. 4 ст. 11 Закону 417-VIII.
    Оскілки зміна (ст. 108 ЦКУ) організаційно-правової форми ТОВ не відбулася, а створення ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» Дільниця № …» відбулося відповідно до ст. 109 ЦКУ способом ВИДІЛУ, що означає перехід за розподільчим балансом частини майна, прав та обов’язків юридичної особи до однієї або кількох створюваних нових юридичних осіб. Така умова як ВИДІЛ не передбачена договором.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.