“Вони хотіли хардкору, а не справедливості”, – Аваков про сутичку в Черкасах

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом сутички між активістами та правоохоронцями у Черкасах.

Про це іна своїй сторінці у “Фейсбук” написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

“Будь-якому гніву є розумні межі! Те, що сьогодні на мітингу Петра Порошенка в Черкасах зробили представники Національного корпусу – неприпустимо, – написав Аваков. – Справедливий гнів стосовно корупційного злочину, але чи може він породжувати інші злочинні дії? Очевидно, ні. Очевидно, що більшість серед агресивно налаштованих юнаків хотіли хардкору, а не справедливості і законності”.

Він також повідомив, що вже порушено кримінальне провадження.

“Не буде ні розуміння першопричини обурення скандалом, ні поблажливості до бойових заслуг – так поводитися не можна. Порушено кримінальне провадження. Переступили межу – повинні понести покарання”, – додав міністр.

Нагадаємо, у центрі Черкас відбулися сутичка між представниками “Нацкорпусу” та правоохоронцями після виступу Петра Порошенка. Як це було, – у відеохроніці 18000.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Вот так революции пожирают своих создателей!!!!!!! Поздно всрались, господа майдановские мечтатели!!!!! Видрубаных рук врагов армии уже будет недостаточно, будут отрубленные головы исключительно у вас, майдановских мечтателей!!!!!! За то, что не каетесь и всё ещё пытаетесь заискивать перед майданом 2014!!!!! Тогда в мятежном 2014, когда вы придумали мантру про “мирных” детей на майдане, совсем ничего, что с дробовиками, гранатами и снайперскими ружьями против своих же стражей правопорядка, вы все сегодня уже власть держащие тогда ещё не знали, что впереди вас ждёт кошмар 2019!!!!!!!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *