Впливовий депутат обласної ради попався на отриманні 150 тисяч гривень хабара

Служба безпеки України викрила на хабарництві депутата Черкаської обласної ради Володимира Кокодзея. Депутата затримали після одержання 150 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Фото – СБУ

За інформацією СБУ, це була друга частина хабара, загальна сума якого – 300 тисяч гривень.

Оперативники спецслужби задокументували, що депутат вимагав триста тисяч гривень від представника приватного підприємства за приєднання виробничого приміщення до електромережі загального користування. Посадовець, який також керує однією з проектних організацій області, обіцяв комерсантам за триста тисяч гривень прискорити процес підключення до електромережі ПАТ «Черкасиобленерго» та укладання договорів на постачання електроенергії“, – йдеться в прес-релізі відомства.

скрін-шот із сайту облради

Як вдалося з’ясувати 18000, йдеться про члена фракції партії “Відродження” у обласній раді Володимира Кокодзея.

Варто зазначити, що до жовтня 2017 року він був директором підприємства “Центр-Монтаж-Енерго”, що є підрядною організацією в “Черкасиобленерго”. Підприємство підписало з енергетиками 85 договорів на більш ніж 28 мільйонів гривень. 

Нагадаємо, у 2016 році саме “Центр-Монтаж-Енерго” разом із підприємство “Імперія води України” розіграло торги на ремонт Уманського фонтану. Тоді черкаське територіальне відділення Антимонопольного комітету почало розслідування можливих порушень законодавства. Матеріали справи були забрані до Києва, де і досі “розслідуються”. 

Нагадаємо, у травні двом депутатам обласної ради повідомили підозри і обрали запобіжні заходи в гучній «хабарній справі».

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.