“Все життя навчаюсь”: черкаський депутат-чиновник став студентом

Депутат Черкаської міської ради і за сумісництвом заступник директора департаменту соціальної політики Сергій Рубан став студентом денної форми навчання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та отримав право на відстрочку від військової служби.

У коментарі “18000” депутат не став підтверджувати цю інформацію і спробував віджартуватися.

Відповідно до наказу, опублікованому на сайті Черкаського національного університету, Рубан Сергій Леонідович зарахований на навчання за спеціальністю публічне управління та адміністрування, для цього він подав відповідні заяви та пройшов вступні іспити, на яких набрав достатню для зарахування кількість балів. Навчатися Рубан має на денній формі навчання, що, крім іншого, дозволяє йому отримати відстрочку від проходження військової служби на час навчання.  

Сергій Рубан був обраний до місцевої ради за списком партії “Європейська солідарність” і певний час очолював комунальне підприємство “Дирекція парків”. Весною 2022-го Рубана було звільнено з підприємства після закінчення дії терміну однорічного контракту.

Після цього його призначили на посаду заступника директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради. Ця посада була тимчасово вивільнена внаслідок мобілізації попередника Рубана – Олега Гудзенка, нині він боронить Україну у складі однієї з військових частин.

У коментарі “18000” Рубан ані підтвердив, ані спростував свій вступ та просив продемонструвати йому відповідні документи:

– Нічого собі, не бачив, нічого не чув, як тільки вступлю, скажу вам першим, – спробував віджартуватися депутат-чиновник.

Після того, як журналіст “18000” продемонстрував йому наказ про зарахування, Рубан не став спростовувати, що мова саме про нього:

– Все життя навчаюсь, є різні плани навчання, – зазначив Рубан у відповідь на запитання про те, як буде поєднувати роботу в департаменті та денну форму навчання.

У наказі про зарахування зазначається, що Рубан Сергій Леонідович став студентом вищого навчального закладу та мав освіту, яку здобув у 2009 році. Номер та серія диплому відповідають здобувачу освіти Уманського державного  педагогічного  університет імені Павла Тичини кваліфікації вчителя історії та правознавства, про що зазначається і у біографічній довідці самого Рубана.

Профільна заступниця міського голови Черкас Анатолія Бондаренка Марина Гаркава, яка курує соціальну галузь, де працює Рубан, зазначила, що їй нічого не відомо про його вступ до університету, тому вона не може нічого сказати про те, як це вплине на його роботу. 

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

***

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі
8 Коментарів
 1. Клоун, хоча б вже на заочну форму пішов і не шкварився. Очевидно ж, що ніхто туди ходити не буде.

  1. По факту да, на учебу он ходить не будет. Интересно, что по закону это не запрещено: учиться на стационаре и одновременно официально (по трудовой) работать.

 2. Этот Рубан типичный карьерист-проходимец. Он ведь ещё помощником губернатора Тулуба при Януковиче работал. Позор всему нашему обществу, что такие хитроделаные сидят у нас во власти.

 3. Призыва испугался..Сырун!

  1. До цього даний клоун мав відстрочку завдяки липовій інвалідності своєї тещі, вирішив підстрахуватися.

   1. Сумніваюсь, що суть і відстрочці. Депутатів згідно із законодавством не мобілізують і так.

    1. У депутатов брони от призыва нет. Да если б и была, то все равно все депутаты должны идти служить чисто с нравственной точки зрения ведь все они (эти депутаты) на выборах строят из себя больших защитников народных.

     1. Якраз від призову на строкову службу в них є відстрочка. Але дійсно, від мобілізації вони не звільнені.
      Та там і за посадою бронювання не проблема зробити.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *