Халай отримав підозру від прокуратури щодо ремонту черкаських доріг

Керівнику приватного підприємства повідомлено про підозру за фактом привласнення та розтрати грошових коштів місцевого бюджету, які виділялися на ремонт вулиці Небесної Сотні та облаштування стоянки по вулиці Толстого.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області.

Керівник підприємства, за попередньою змовою з підприємцем, що здійснював технічний нагляд на об’єкті будівництва, внесли до акту приймання виконаних будівельних робіт по вулиці Небесної Сотні на загальну суму 1 млн 900 тисяч грн завідомо неправдиві відомості щодо обсягів і вартості ремонтних робіт. Відповідно до висновку експертизи, ці відомості не відповідають фактично виконаним роботам через їх завищення на 120 тис грн.

Крім того,  підозрювані привласнили та розтратили грошові кошти місцевого бюджету, які виділялися на облаштування стоянки по вул. Толстого. Своїми діями вони завдали територіальній громаді збитків на суму понад 20 тисяч грн.

На цей час вживаються заходи щодо направлення вказаного кримінального провадження до суду для розгляду.

Володимир Халай

За інформацією 18000, йдеться про відомого черкаського бізнесмена та колишнього депутата міської ради Володимира Халая. Детальніше про нього можна почитати ТУТ.

Нагадаємо, минулого року Володимир Халай став штатним радником народного депутата Олега Арсенюка.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.