Хто з черкаських депутатів був найбільш дисциплінованим у 2018 році?

Комітет виборців проанілізував, наскільки дисципліновано минулоріч відвідували засідання депутати Черкаської міськради.

Всього в минулому році відбулось 18 засідань місцевої ради. Менше половини відвідали лише двоє депутатів: представник від “БПП” Володимир Бурячинський, який до того ж не відвідав жодного засідання постійних депутатських комісій, та позафракційний Віталій Мевша.

Кожен з цих депутатів фактично був присутній лише на 1 з 3 проведених засідань. Проте якщо у випадку з Бурячинським важко знайти пояснення ігнорування депутатських обов’язків, то Віталій Мевша є правоохоронцем, що несе службу в Дніпропетровській області, відповідно не так часто відвідує Черкаси. Втім навіть цей факт не звільняє його від виконання делегованих громадою повноважень.

Лише половину засідань відвідали одразу 5 депутатів, четверо з яких є представниками опозиційного крила, а саме: Артур Акопян з “Громадянської позиції”, два представника фракції “БПП” – Микола Мирза та Олександр Савенко, а також позафракційний Станіслав Лукирич. Втім серед представників більшості також є свої “двієчники”, а саме позафракційний Сергій Тищенко, який разом зі вже згаданим Лукиричем йшли до ради під стягами Радикальної партії. Правда, опісля обоє позбулись “партійних рамок” і розійшлись по різні сторони політичної барикади.

“Задовільний” результат (відвідали орієнтовно кожне третє з чотирьох засідань) показали 11 депутатів – члени промерської більшості “батьківщинівці” Руслан Петрик та позафракційний Олександр Дишлюк, а також “черкащанин” Максим Скорик. Серед опозиціонерів з таким результатом рік завершили члени фракції “ПВД” Володимир ГриценкоІнна МихайлюкТарас Коломієць та Василь Соломаха, члени “БПП” Костянтин Чернецький та Роман Шевченко, представник “Громадянської позиції” Сергій Очеретній, а також позафракційний Руслан Лола. Зазначимо також, що вже цього року Шевченко фактично втретє змінив партійну приналежність і повернувся до складу провладної більшості.

Добрий результат серед депутатів, відвідавши 3 з 4 і більше засідань, показали опозиціонери: член “ПВД” Олександр Згіблов, представники “БПП” Ігор Кіта та Олександр Радуцький,  а також депутат від “Громадянської позиції” Руслан Зоря. Серед промерської більшості з аналогічними результатами – “батьківщинівці” Юрій ТренкінРоман ДіскантВалерій Міняйло та Олексій Мельник, представники “Самопомочі” Олена ШевченкоМикола Фомич, “свободівці” Андрій Куча та Іван Косенко, “черкащани” Ігор Кривошеєв, Григорій Кузьменко, позафракційні Альона Цегвінцева, Тетяна Чорнобіль, Максим Шадловський, а також Віталій Косяк. 

“Відмінників”, які відвідали всі засідання минулого року, лише шестеро: “свободівці” Антон Ведула, Максим Шило та секретар міської ради Ярослав Нищик, член “Самопомочі” Олексій Романов та двоє “черкащан” – Павло Карась та Іван Сухарьков. Зазначимо, що останній є одним із найбільш дисциплінованих відвідувачів і постійних депутатських комісій. Крім того зауважимо, що 17 з 18 засідань відвідав і “опозиціонер” Олександр Радуцький. Єдине засідання ради, що пропустив Радуцький – це засідання в Каневі, на яке представники опозиційних сил були офіційно “запрошені” через 15 хвилин після його початку.

Резюмуючи, зауважимо, що найбільш дисциплінованими є депутати більшості, а найбільш дисциплінованою – фракція ВО “Свобода”. Депутати цієї політичної сили пропустили лише у загальному два засідання. Найгірша дисципліна – в “опозиційної” фракції “БПП”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.