Як на Черкащині знімають фільм про Шевченка (ВІДЕО)

Фото: Ua: Черкаси

18 серпня в історико-культурному заповіднику «Чигирин» розпочалися зйомки української стрічки “Тарас Шевченко: Перший самурай”. 

Про це розповідають у сюжеті “Ua: Черкаси“.

Загальний бюджет кінострічки складає 24,5 мільйона гривень. В заповіднику “Чигирин” зйомки триватимуть до 21 серпня.

Заступник директора історико-культурного заповідника «Чигирин» Віктор Лазуренко у цьому фільмі грає роль кріпака. Розповідає – акторів масових сцен шукали на Черкащині.

– Вони нам скинули вимоги до масовки, ми його розмістили у себе у фейсбуці. Через два дні почали дзвонити черкащани і, що найцікавіше – половина масовки – хлопці із Черкас, які приїхали, бо це питання не грошей, це питання великої охоти, великого бажання, взяти участь у такому процесі, – зазначає Віктор Лазуренко.

За словами режисера фільму Романа Перфільєва, в основі сюжету альтернативна історія, як Тарас Шевченко зустрічає на своєму шляху самурая, який допомагає йому врятувати кохану від панського поневолення.

– У нас четверо головних героїв: це Тарас Шевченко і його друг самурай, його кохана, єврей-хасид на ім’я Йоханан, також у нас є два антагоніста, це Харі Мото, японський феодал, який приїжджає до України вести бізнес з українським паном, який є другим антагоністом, – наголошує Парфільєв.

Режисер додає, що фільм профінансовано Міністерстов культури та Держкіно, 20% бюджету це приватні інвестиції. Нині ведуться перемовини щодо дня прем’єри.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.