У Черкасах можна добровільно долучитися до 156 батальйону ТрО. Як це зробити?

У Черкаському центрі зайнятості працює рекрутинг для охочих долучитися до лав територіальної оборони. Нині роз’яснювальну роботу щодо цієї процедури представники ТрО проводять у партнерстві із центром зайнятості. Серед переваг називають пакет соціальних гарантій, пункт дислокації у Черкасах та «людське» ставлення.

Кореспондент “18000″ відвідав один із рекрутингових заходів батальйону у черкаському центрі зайнятості.

У 156 батальйоні наголошують, що у них захищений не лише військовослужбовець, а і вся його родина.

 – Допомога сім’ям. У нас є група психологічного супроводу та відновлення, капеланська служба, які постійно на зв’язку із сім’ями військовослужбовців. Захищений не лише сам військовослужбовець, а і вся його родина. Ми пропонуємо табори літнього відпочинку для діток. Щодо дружин, то ми співпрацюємо із центром зайнятості, їм допомагають отримати гранти для власної діяльності. Наш батальйон – це дійсно сім’я, – каже начальник групи психологічного супроводу та відновлення  Альона Ружицька.

За її словами, для військових немає затримки по грошовому забезпеченню. Найменший посадовий оклад складає 20 100 гривень, ще 30 тисяч – це додаткова винагорода.

Нині у 156 батальйоні є кілька напрямків рекрутингової роботи, серед яких і залучення людей через центр зайнятості.

 – Людина телефонує, ми спілкуємося, запрошуємо на співбесіду. Якщо результати співбесіди позитивні  – рекомендаційний лист, з яким людина йде до ТЦК. Якщо досвід уже є – людина залишається без навчального центру, якщо через навчальний центр – то людина їде туди з нашим рекомендаційним листом. Після навчання – повертається до нас. Людину не забирають в іншу частину, – каже Ружицька.

За словами директорки Черкаського міського центру зайнятості Оксани Щербак, на рівні області налагоджена співпраця центру із соціальним партнерами, в тому числі із військовими частинами щодо інформування пошукачів роботи про можливості служби на засадах рекрутингу.

 – У нас створено центр кар’єри, який працює в приміщенні філії та поза його межами: у навчальних закладах та інших установах щодо інформування про ці можливості. Налагоджена співпраця із 156 батальйоном: у нас є інформаційні матеріали в приміщенні, є можливість отримати інформацію безпосередньо від підрозділу. Це або заходи, які тут відбуваються, або індивідуальні консультації в центрі кар’єри, – каже вона.

Щоб долучитися до батальйону, можна отримати інформацію за телефоном 0500263947 (дзвінки з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 13:00).

Всю інформацію можна отримати у Черкаській філії Черкаського обласного центру зайнятості, за адресою Гоголя, 330.

Пункт постійної дислокації 156-го батальйону знаходиться у Черкасах. На сьогодні військовослужбовці виконують бойові завдання, поставлені Генеральним Штабом.

Слухайте новий епізод подкасту: “Я люблю Черкаси, тому пішов у патрульні, впевнений у побратимах – тому “Лють”, – черкащанин про шлях до поліцейської бригади

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
3 Коментарі
  1. Лол и даром не надо это

  2. Це шанс який випадає тільки раз!!! Після вступу в дію нового закону про мобілізацію охочих буде величезна черга а штат буде зайнятий і можливості захищати Батьківщину в підрозділі свого міста де всі як одна сімʼя вже можливості не буде, але буде можливість захищати Батьківщину в підрозділах з іншою дислокацією в інших колективах що також чудово бо Україна в нас одна!!! Як в прислівʼї: хто не встиг той запізнився…

  3. Табуретки сын в первую очередь видно “записался”..аж с самой Франции

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *