Як у Парижі: у мерії відреагували на критику щодо нових парканчиків

Фото Максима Михлика

Директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Артур Савін прокоментував критику огорожі, що встановлюється бульваром Шевченка та не відповідає вибору містян. За словами службовця, парканчик був одним із тих, що набрав більшість голосів, однак зазнав певних змін.  

Чиновник зазначає, що під час проведеного опитування у Фейсбуці більшість містян підтримали модернові варіанти огорожі № 4, 5 та 6.

Як бачимо на фото нижче, найбільшу кількість голосів в опитуванні набрав варіант №5, на другій сходинці, із майже вдвічі меншою кількістю голосів, розмістився варіант №4. Однак після консультацій з виробниками та обрахунку вартості металоконструкцій було обрано варіант 4.

Ретро-парканчики вирішили не встановлювати, за словами Артура Савіна, бо вони виготовляються шляхом лиття, мають меншу міцність та вищу вартість. Модернові є в рази бюджетнішими та практичнішими.

– Питання неодноразово виносилось на розгляд архітектурно-містобудівної ради, яка, на жаль, не запропонувала більш цікавих варіантів. – зазначає Артур Савін.

Також огорожу вирішили не фарбувати в чорний колір, як було представлено на картинці, а оцинкувати, щоб подовжити термін експлуатації.

– Окрім цього, серед переваг запропонованого варіанту: простота виконання, бюджетність, практичність, лаконічність дизайну. Дизайн паркану покликаний не зміщувати увагу з основних архітектурних елементів міського партеру, – стверджує Савін.

На завершення чиновник також зазначив, що аналог розміщуваного паркану використовує місто Париж, “який важко звинуватити у відсутності смаку”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *