Як зберегти здоров`я з допомогою тренінгів Складчини*

Погана екологія, ріст кількості онкозахворювань, трансжири – все це лякає сучасну людину, яка дбає про своє здоров`я. Все, що ми можемо зробити – це стежити за станом організму, вчасно звертатись до лікаря та проводити профілактику різноманітних захворювань.

Для того, щоб ефективно дбати про себе необхідні певні знання. Вік інтернету дає нам можливість дізнаватись про найсвіжіші та ефективні методи піклування про своє здоров’я і здоров’я близьких, сім’ї.

Єдиний мінус – такі матеріали можуть коштувати немалих грошей. Саме для того, щоб кожний мав можливість їх отримати і був створений проект Складчина.

Що таке Складчина

Форум Складчина – це клуб спільних покупок. Але отримують люди тут не які-небудь товари, а знання. Найрізноманітніші курси, тренінги, майстер класи, книги та уроки – все це є на Складчині.

Працює форум за таким принципом:

  • Людина заходить на сайт, проходить процедуру реєстрації, як на будь-якому форумі.
  • На головній сторінці знаходиться безліч розділів, таких як складчини на курси по здоров’ю, рукоділлю, бізнесу, психології і так далі.
  • В кожному із цих розділів – складчини на матеріали.
  • Вибрати необхідний матеріал можна як і в пошуку, так і використовуючи пошук по сайту.
  • Після того, як інфопродукт вибраний, користувач записується в складчину.
  • В призначений час людина переводить свій внесок організатору складчини – цей внесок формується шляхом ділення початкової ціни на всіх учасників складчини.
  • Після викупу матеріалу організатор відкриває доступ до нього всім складчикам.

Деякі матеріали можна отримати не чекаючи збору складчиків і викупу курсу чи тренінгу. Якщо тема, в якій знаходиться інфопродукт знаходиться в стадії «Куплено» – то складчик отримає доступ до курсу зразу після оплати та перевірки внеску організаторам.

Все це може виглядати складно, але насправді сайт влаштований дуже просто та зрозуміло. Детальніше про алгоритм його роботи можна дізнатись в цій темі – https://www.skladchina.biz/threads/chto-ehto-za-sajt-kak-poluchit-to-chto-ja-ischu.21168/?from=140801

Важливо те, що адміністрація сайту не приймає участь в зборі та викупі продукту – це роблять звичайні учасники форуму. Новачок може попросити досвідчених учасників створити закупку на певний продукт, якщо його ще немає в бібліотеках.

Внески на форумі складають 3-5% від вартості матеріалу, що дозволяє не переживати в тому випадку, якщо курс або тренінг виявиться неякісним і не виправдає обіцянок автора. Втратити 50 рублів не так прикро, як втратити кілька тисяч.

Проект Складчина допомагає людям отримувати важливі знання про своє здоров’я, бізнес, вчитися та дізнаватися нове незалежно від фінансового положення! Складчина – це форум для тих, хто любить розвиток і вдосконалення!

*Опубліковано на правах реклами

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.