Які приміщення можна орендувати на Черкащині через «Прозорро.Продажі» з невисокою стартовою вартістю?

Знайти приміщення для власної справи можна не тільки в обласному центрі, а й в невеликих містах. Це легко, якщо орендувати комунальну нерухомість — ту, що є на балансі у місцевої влади і зараз не використовується за призначенням. Вибирати таке приміщення можна через систему державних електронних аукціонів «Прозорро.Продажі». Ціни на комунальні об’єкти бувають подекуди навіть нижче ринкових.

Що винайняти у місті Ватутіне Черкаської області?

Під салон краси, офіс або для будь-яких інших цілей пропонують орендувати приміщення на першому поверсі площею майже 33 кв. метри. Воно розташоване за адресою пр-т Дружби, 10. Сюди входять три окремі кімнати (кабінети) — 3,2 м2,  6,4 м2,  12,9 м2, а також спільний коридор. Стан — задовільний. Орендодавець рекомендує не використовувати цей об’єкт для голосного чи шкідливого виробництва, в іншому ж напрямок діяльності може бути будь-яким.

Вартість приміщення стартує з відмітки 329 грн. Прийняти рішення і подати заявку на участь в аукціоні можна до 17 січня. Сам він пройде 18 січня.

Ще один доступний об’єкт для оренди знаходиться на вул. Звенигородській, 6. Місцева влада пропонує прийняти у тимчасове користування кабінет площею 12,5 м2. Знаходиться він в одноповерховій адміністративній будівлі, зведеній у 1947 році, і перебуває у задовільному стані. Кабінет можна використовувати тільки під офіс.

Привабливою є стартова ціна об’єкта — 60 грн на місяць. Тому потенційним орендарям варто поспішити і подати заявку до 17 січня. Аукціон відбудеться наступного дня.

У чому переваги системи «Прозорро.Продажі»? 

 З 2020 року державна та комунальна власність може здаватися в оренду виключно через е-аукціони. 

  • Система «Прозорро.Продажі» забезпечує рівний доступ до участі в торгах кожного учасника. Той, хто запропонує найвищу ціну, стає переможцем. Це дозволяє потенційним орендарям самим визначити вартість об’єкта і не переплачувати
  • У державній електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» можна знайти різноманітну нерухомість по всій країні. Її немає на інших ресурсах, оскільки такі об’єкти виставляє тільки держава або громада. Доступні приміщення дуже різні — за ціною, площею і призначенням. 
  • Оренда через державні електронні аукціони — це можливість залучати кошти під час війни до бюджетів громад або держави і давати друге життя нерухомості, яка вже певний час не використовується.

Знайти об’єкти у будь-якій області за потрібними параметрами можна у системі Прозорро.Продажі та на сайті Фонду держмайна України. А за новинами та пропозиціями ринку зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

*Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *