Якою містяни бачать площу навколо театру? (ВІДЕО)

У Черкасах презентували результати дослідження користування містянами площею біля драматичного театру. Надалі його мають врахувати під час коригування проекту реконструкції площі.

За словами співзасновника ГО “Промолодь” Івана Подоляна, подібний підхід повинен застосовуватися до всіх подібних архітектурних робіт.

– Це справедливий підхід. Хто платить – той і замовляє музику. Просто в нас є певне викривлення цього. Здається, що замовником виступає влада. Насправді ж платять платники податків. Це – звичайні люди, у яких відраховують податки із зарплати. І саме в них треба питати, які потреби варто задовольними під час трансформації певної території, яку вони використовують, – говорить Іван Подолян.

Натомість як зазначає засновниця ГО “Молода Черкащина” Вікторія Феофілова, за цей час групі вдалося провести опитування користувачів площею. Через карантин його провели в елекронному форматі.

Окрім того, провели дослідження всіх зелених насаджень на площі, визначили, які з них – мають бути збережені, а з якими варто попрощатися.

Зелені насадження – серед найважливішого на площі на думку містян. На першоу місці – театр

А це вже те, чого містяни навпаки бачити на площі не хочуть

Також вивчили трафік – те, як рухаються люди на площі. Опитали бізнес, який працює навколо площі. А ще – провели фокус-групу з працівниками драматичного театру, які бувають на ній найбільше.

Загалом до дослідження задіяли близько тисячі черкащан.

На площі пропонують провести зонування.

Ознайомитись із повними результатами можна у презентації за посиланням, а також у ВІДЕО вище.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини