“ЄС” та “Слуги” просять звільнити чиновника, який образив їхніх представників

Фракції “Слуга народу” та “Європейська солідарність” Черкаської міськради звернулися до міського голови Анатолія Бондаренка з вимогою звільнити директора департаменту житлово-комунального комплексу Олександра Яценка.

Як стало відомо “18000” із власних джерел, приводом для цього став нещодавній конфлікт, що виник на одній із нарад, яка стосувалася підвищення вартості проїзду у громадському транспорті.

Від учора, 14 лютого, стосовно поведінки чиновника було розпочато службове розслідування. На час розслідування, яке має завершитися 10 березня, посадовця також було відсторонено від посади.

У коментарі “18000” голова фракції “Слуга народу” Араїк Мкртчян зазначив, що Олександр Яценко образив заступницю міського голови Анастасію Чубіну, директора КП “Дирекція парків” Сергія Рубана та голову фракції “Європейська солідарність” Сергія Кудактіна.

Натомість голова фракції “ЄС” Сергій Кудактін повідомив, що не був на нараді, на якій стався конфлікт. Проте Яценко у “недоречному тоні” відгукнувся про Рубана, а також спілкувався із заступницею мера Мариною Гаркавою.

На переконання Кудактіна, вибачення чиновника, як і образа, мають бути публічними.

– Ми вважаємо, що людина, яка спілкується у такому тоні, не повинна працювати в органах місцевого самоврядування. У ситуації має розібратися дисциплінарна комісія, – зазначив Сергій Кудактін.

У зв’язку з цим лідери двох фракцій звернулися до очільника міста з вимогою розслідувати поведінку чиновника, а опісля – звільнити його.

Олександра Яценка просять піти

“18000” також телефонував до Олександра Яценка, проте він від коментарів відмовився.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *