Євгеній Курбет піде на вибори по 195 округу

Кандидатуру Курбета підтримала Рада ветеранів та учасники форуму «Громадська ініціатива-2019»

Громадська ініціатива “ЛАД” на основі даних праймеріз ухвалила рішення про висунення кандидатом по 195 виборчому округу обласного військового комісара Євгенія Курбета, який є почесним членом наглядової ради цієї організації.

Окрім праймерізу, “ЛАД” дослідив електоральні настрої виборців у цьому окрузі, а також провів громадське обговорення кандидатури Курбета у колі провідних експертів області та лідерів громадської думки.

Соціологічне дослідження і власне сам праймеріз провела Академія стратегічних досліджень. Результатами під час форуму «Громадська ініціатива-2019» поділився очільник організації Сергій Пасічник.

– Оскільки на вибори ми йдемо по суті зі “старим” закритим виборчим законодавством, ми закликали партії та організації провести серед членів і прихильників внутрішній праймеріз. Першими на таку ідею відгукнулась громадська організація “ЛАД”. Сподіваюсь, надалі її підтримають і решта ГО та політичних партій, – розповів Пасічник.

Він зазначив, що під час праймерізу найбільше прихильності у членів організації і її симпатиків здобув Євген Курбет. Свої голоси за нього віддали 86%, на другому місці – Семен Радченко (7,22%), на третьому – Ганна Совгира (3,01%).

Євгеній Курбет балотуватиметься по 195 округу, адже саме там має найбільшу підтримку не лише членів та симпатиків «ЛАДу», а й виборців загалом. Округ включає в себе Драбівський, Чорнобаївський, Чигиринський райони області, а також Соснівський район Черкас. Так, за даними оприлюдненого соціологічного дослідження, за кандидатуру Євгенія Курбета на дострокових виборах до Верховної Ради України 21 липня загалом готові віддати свої голоси 24,8% виборців. Станом на початок червня – це найвищий показник симпатій виборців у окрузі. Для порівняння: Володимир Зубик, який посів друге місце, набрав вдвічі менше голосів – 12,3%

За словами Пасічника, соцдослідження показало, що більшість респондентів (45%) майбутнім нардепом бачать громадського діяча, 12% – представника політичної партії, 11,5% – керівника місцевого рівня, 10% – успішного підприємця. Окрім того, дослідження показало запит на нові обличчя.

Під час круглого столу Євгеній Курбет зазначив, що приємно вражений результатами праймерізу. Мовляв, його “тримали в таємниці до останнього”. Опісля наголосив, що зараз Україна переживає нелегкі часи – коли воїнам на Сході доводиться захищати цілісність країни. І саме це стало підставою для створення громадської ініціативи “ЛАД”.

– Як військовий комісар я знаю багатьох захисників: як живих, так і тих, хто віддали своє життя за нашу Батьківщину. Ми можемо пишатися нашими черкащанами, нашими воїнами, – сказав Курбет. – Збройна агресія затягнулась, тож із кожним роком збільшується кількість людей, які потребують реабілітації після повернення із зони АТО. Саме тому була створена громадська ініціатива “ЛАД”, яка поряд із державними органами долучилася до захисту і реабілітації наших військових, їхніх сімей.

Він також зазначив, що організація “ЛАД” є відкритою, тож запросив охочих поповнити її ряди.

Окремо Євгеній Курбет наголосив на тому, що під час своєї роботи у військовому комісаріаті побачив низку прогалин у законодавстві, які не дають можливості сформувати сильну армію та надати якісне забезпечення ветеранам. Саме на зміні цього законодавства, переконаний, і має зосередитись новий склад Верховної Ради.

Під час обговорення провідні експерти в галузі економіки, сільського господарства, освіти, медицини, соціального захисту населення, культури та спорту, які взяли участь у круглому столі, наголошували на морально-ділових та професійних якостях Євгенія Курбета.

– Війна все ж таки колись закінчиться. На мирні землі повернуться дуже багато людей з АТО. Виникає багато складних питань: адаптація, реабілітація. На мою думку, в умовах війни у Верховній Раді повинні бути люди з таким досвідом, як Євгеній Олександрович. Ця справа йому по силі, – заявив голова ГО “Рух реформації” Валерій Бєляєв.

Підтримала Бєляєва і голова Черкаської обласної організації інвалідів “Діти Чорнобиля” Наталія Янчук.

– Хочу відмітити дуже гарну назву громадської організації – ЛАД. Бо справді треба навести лад у нашому місті, на нашому окрузі, в нашій країні, – зазначила Янчук.

Вона також поскаржилась на те, що з частини ліквідаторів аварії на ЧАЕС було знято пільги, через що вони почуваються обманутими. На її думку, їх слід повернути. Саме з таким проханням вона звернулась до Курбета як до потенційного кандидата у нардепи. Серед прохань до кандидата також пролунали ремонт доріг, підвищення захисту військовослужбовців і зміцнення армії.

За результатами форуму його учасники одноголосно ухвалили резолюцію про підтримку Євгенія Курбета на позачергових виборах народних депутатів.

коментарі
4 Коментарі
  1. Євгенія знаю тільки з хорошої сторони. Буду агітувати за нього!

  2. станислав володимирович чорнобаевський рн с григорівка says:

    ми віримо що Ви справедливий і чесний але Ваш агітатор по лукашівській виборчій дільниці сфалшувала документами члена комісії тобто моїми я ходив на заняття брав участь в роботі розносив запрошення агітував за Вас збирав кабінки а 14 07 мені сказали що я не пройшов а пройшла людина яка не прий мала участи бо родичка Ніколенко Светлани вона Ваш представник а говорили своїх не кидають обідно

  3. Красюк Станіслав Володимирович с Григорівка Чорнобаївський Черкаська says:

    Ми віримо що ви чесні і справедливі але Ваш агітатор по Лукашівській виборчій дільниці Ніколенко Світгана Анатоліевна викинула моі документи як члена комісії і підставила другу людину родичку а я уже приймав участь у роботі комісії розносив запрошення збирав урни для голосування і не пропустив жодного ззаняття

  4. Злодій,корупціонер,!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *