Євпак пояснив, чому просить керівництво “Голосу” піти

Партія “Голос” потребує повного перезавантаження. Зокрема, зміни голови політсили. Про це в ефірі “18000” заявив лідер місцевого осередку “Голосу” Віктор Євпак.

За словами Євпака, “проблеми є в усіх партіях”. Проте проблема “Голосу” в тому, що внутрішньопартійний конфлікт став публічним.

Наш осередок вийшов із закликом повного перезавантаження партії “Голос”. Воно, на мою думку, неможливе без зміни певних дійових осіб. Можна поміняти бренд, кольори, слоган, але комплексне перезавантаження партії включає в себе, зокрема, зміну лідерів. Коли лідер настільки сильний, що бере на себе відповідальність і приносить себе в жертву, аби партія отримала шанс на життя, – заявив політик.

Він також зазначив, що до публічної заяви про перезавантаження таку ж думку він висловив на засіданні політичної ради партії, членом якої він є. 

Раніше частина голосу створила у Верховній Раді депутатську групу “Справедливість”. Водночас такий сценарій у Черкасах Євпак відкидає.

На думку політика, керівництво партії має скликати з’їзд, на якому переобрати голову. Водночас лідер місцевого “Голосу” не виключає, що Кіру Рудик може бути переобрано. І такий підхід він вважає демократичним. 

У разі переобрання Кіри Рудик як голови партії він однак планує залишатися у політраді “Голосу”.

– Я не людина, яка все кидає і йде, коли йому щось не подобається. Якщо мене не “попросять”, то я буду далі працювати, – резюмував Євпак.

Дивіться ефір повністю

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини