Євпак пропонує Бондаренку разом пройти поліграф (ВІДЕО)*

Кандидат на посаду мера Черкас Віктор Євпак пропонує чинному міському голові Анатолію Бондаренку разом пройти перевірку на детекторі брехні.

Відповідне звернення він адресував Бондаренку вчора ввечері, реагуючи на наклепи на його адресу.

За словами Віктора Євпака, днями у ЗМІ було опубліковано низку публікацій із закидом про несплату податків. На це підприємець відповів, що веде свій ІТ бізнес легально. Всі податки сумлінно сплачує в Україні.

“Система, на чолі якої – чинний мер, продовжує створювати фейки навколо мене і моєї підприємницької діяльності. Мабуть, оточенню Анатолія Васильовича справді важко усвідомити, що хтось може працювати чесно. Однак мені немає чого боятися і немає чого соромитися перед черкащанами. Саме тому я готовий пройти перевірку поліграфом, відповівши на всі закиди і питання”, – написав Євпак на своїй сторінці у фейсбуці.

Він також зазначив, що за час виборчої кампанії пройшов більше 70 днів, спілкуючись із жителями Черкас.

“Сподіваюсь, наш найчесніший мер теж готовий до відвертих відповідей! У черкащан назбиралось багато питань до міського голови. Давайте разом їх поставимо. Думаю, перевірка чесності відповідей допоможе виборцям зробити усвідомлений вибір 25 жовтня”, – додав Віктор Євпак.

Нагадаємо, у другий тур виборів міського голови Черкас проходять лідер черкаського «Голосу» Віктор Євпак та чинний мер Анатолій Бондаренко («За майбутнє»). Про це свідчать результати соціологічного дослідження групи “Енігма”.

*Політична реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Предсказамусы напредсказывали уже и второй тур))))

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.