Зоомагазин Леопольд

Євпак розповів, з чого планує розпочати роботу на посаді міського голови Черкас*

Черкащани повинні вимагати від влади більшого, а не казати “хоч щось зроблено”, вважає кандидат на посаду міського голови Віктор Євпак.

Про свої плани він розповів в ефірі програми “Час Ч” на “5 каналі”.

“Міський голова має вирішувати базові потреби містян, а не закатувати величезний децентралізований бюджет в плитку і асфальт”, – зазначив Віктор Євпак.

За словами Євпака, у його команди є шанс на перемогу у другому турі, бо містянам змогли донести головний меседж: Черкаси, де люди говорили, що “хоч щось зроблено”, повинні вимагати більшого.

“Повинні вимагати більшого від децентралізованого бюджету, з якого дуже багато крали, повинні вимагати від влади більшого, повинні мати міського голову і команду управлінців, а не політиків, які тільки обіцяють і думають про свій рейтинг”, – наголосив Євпак.

Він зазначив, що міський голова має займатися базовими потребами містян: безпекою, умовами для створення робочих місць, транспортом, а не закатувати величезний децентралізований бюджет в плитку і асфальт.

“Ми якісно донесли за цю кампанію цей меседж, і саме це об’єднало навколо нас біполярні політичні сили. Не посади, не навіть постать Євпака, а надія на позитивні зміни в Черкасах, в які я вірю”, – сказав кандидат у міські голови.

Євпак також наголосив, що Черкаси – це єдиний обласний центр, який не має стратегії розвитку.

“Перше, що ми будемо робити – це аудит всього, що ми приймемо. І друге – найматимемо правильних людей, експертів, які розроблятимуть стратегію”, – сказав він.

За його словами, саме ця стратегія чітко окреслить, за рахунок чого розвиватиметься місто, що наповнюватиме бюджет, за рахунок якого втілюватимуть всі інфраструктурні, культурні і урбаністичні проєкти.

*Політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *