«Євромедклініка» на варті вашого здоров’я*

Від початку війни люди не стали менше хворіти. З одного боку на фоні тривоги та небезпеки люди втрачають пильність щодо небезпечних інфекцій, таких, наприклад, як коронавірус, який нікуди не подівся. З іншого –  перевтома, надзвичайне напруження та психологічний стрес провокують появу у пацієнтів «нових» хвороб серцево-судинної системи, з боку неврології, ендокринології тощо. Попри війну «Євромедклініка» продовжує надавати якісну медичну допомогу для мешканців міста і людей, які тимчасово переїхали до Черкас.

– Медичний центр «Євромедклініка» організований так, що б пацієнти змогли отримати весь спектр медичної допомоги в одному місці. У нас працюють уважні сімейні лікарі, з якими можна укласти декларацію, досвідчені вузькі спеціалісти для дорослих і дітей, є кабінет ультразвукової діагностики (УЗД), можна здати аналізи, встановити холтер, пройти ЕКГ, спірометрію, отримати курс лікувального та профілактичного масажу. Та в першу чергу треба звернутися до сімейного лікаря, він допоможе розібратися з симптомами, встановити діагноз, призначити лікування та за потребую направити до вузького спеціаліста та на дообстеження. – пояснює директор «Євромедклініка» Ірина Бакум. – До того ж все це поряд з домом, не треба долати значні дистанції, стояти в чергах. Плюс зараз окремі питання, наприклад, отримання рецепту за програмою «Доступні ліки» можна вирішити через онлайн-прийом лікаря».

– У нашій клініці останнім часом побільшало пацієнтів, які переїхали до Черкас і це не прості хворі, тому що через надзвичайний перенесений стрес мають проблеми також і з психікою. Не рідко корінь проблеми ховається саме в цьому. В «Євромедклініка» працює досвідчений психолог, що допомагає діткам і дорослим. Ми не відмовляємо в медичній допомозі жодному пацієнту» – наголошує головний лікар «Євромедклініка» Людмила Авраменко.  Важливо знати, що для людей, що переїхали з інших міст немає жодних обмежень на отримання медичної допомоги хоч від сімейного лікаря, хоч від вузького спеціаліста.

«Ми працюємо на варті вашого здоров’я та робимо все можливе щоб наблизити нашу перемогу. Віримо в ЗСУ! Слава Україні!» – зауважує колектив «Євромедклініка».

Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 89, м. Черкаси.

Щоб записатися на прийом телефонуйте: 097 300 14 00 або 073 300 14 00.

*Реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.