Юна черкащанка виборола золото міжнародного турніру з тхеквондо

Черкащанка Крістіна Гіріченко виборола перше місце міжнародного турніру з таеквондо ІТФ “SONKAL OPEN 2022”.

Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Змагання тривали в Чехії з 27-28 травня. У складі України виступали вихованці відділення таеквондо дитячо-юнацької спортивної школи “ВУЛКАН” та спортивного клубу “Черкаські тигри”.

Крістіна Гіріченко здобула золоту медаль у ваговій категорії 55 кілограми. Дівчина змагалась у віковій категорії 11-13 років.

Ще одна черкащанка Дар’я Лащенко посіла четверте місце у ваговій категорії 58 кілограми серед юніорок 16-17 років.

Нагадаємо, черкащанин виборов першість Кубка світу з веслування на байдарках і каное.

Любите гортати стрічку в інстаграмі? Тоді підписуйтесь на сторінку “18000” і витрачайте час у мережі із користю.