Юні черкаські робототехніки взяли участь в Міжнародному конкурсі в Чехії (ФОТО)

Учні Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка вибороли IV місце Міжнародного конкурсу “Robotiada-2020” в Чехії. Команда потрапила в десятку кращих у більшості номінацій змагань. 

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Міжнародний робототехнічний конкурс “Robotiada-2020” відбувся в місті Брно в Чехії. Діти та молодь з різних країн світу змагалися власноруч складеними та запрограмованими роботами в різноманітних номінаціях. Участь у змаганнях взяли 187 команд – загалом понад півтисячі учасників.

Україну на конкурсі представили учні черкаської гімназії та київські робоклуби.

До складу черкаської команди ввійшли п’ятеро осіб: Богдан Середенко, Нікіта Цвященко, Денис Цимбал, Тарас Чумак, Макар Дзеркаль.

Роботи учасників мали “врятувати” ведмедя і доставити його на базу, проїхати чорною звивистою лінією, здолати спрінт-дистанцію на 10 метрів, не торкнувшись бортів. І все це на швидкість.

За результатами змагань, команда Черкаської гімназії №9 була нагороджена дипломом IV місця серед 187 команд-учасників.

Богдан Середенко виборов другу нагороду в своїй віковій категорії на дистанції “спрінт” та 6 місце на “чорній лінії”. Нікіта Цвященко став четвертим в своїй віковій категорії на “спрінті”. Денис Цимбал посів 8 сходинку у змаганнях “чорна лінія”. Макар Дзеркаль став дев’ятим при рятуванні ведмедя. Тарас Чумак посів 14 місце у “спрінті”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.