Зґвалтування водієм BlaBlaCar: суд відмовився арештувати речі, знайдені в авто

Соснівський райсуд Черкас не наклав арешт на речі, що були виявлені в автомобілі, пасажирка якого заявила про зґвалтування водієм.

Про це йдеться в ухвалі суду від 17 вересня.

Згідно з матеріалами досудового слідства, автомобіль «SubaruForester», в якому міг трапитися інцидент, було обшукано. Там виявлено низку речей, серед яких, зокрема, рушник, серветки, 36 презервативів, чоловічі труси, покривало із заднього сидіння, футболки та інтимний гель. Також були взяті мікронакладення із всіх сидінь.

Слідчий клопотав про арешт майна для збереження речових доказів. При цьому сам слідчий Віталій Бас і прокурор Артур Остапенко в судове засідання не з’явилися. Причини їх відсутності суду не відомі.

Суд дійшов висновку, що речі та предмети, які були вилучені в ході обшуку авто, не відповідають критеріям речових доказів. Необхідність їх арешту прокурор не довів, оскільки в клопотанні відсутня інформація про сліди, що містять речі, які хотіли арештувати.

Суддя Валентина Пироженко відмовила в задоволенні клопотання слідчого.

Подруга потерпілої Анастасія Ліпінська в коментарі «18000» повідомила: все, що наразі кажуть в поліції – «йде слідство». Жодних деталей та новин по справі потерпілій стороні не повідомляли.

Раніше на сесії обласної ради начальник черкаської поліції Валерій Лютий заперечив закиди про те, що поліція нібито саботує розслідування інформації про можливе зґвалтування водієм BlaBlaCar. Він повідомив, що чоловік, якого звинувачують, перебуває у лікарні.

Детально про історії із згвалтуванням читайте в нашому матеріалі: Зґвалтування водієм BlaBlaCar: що відомо про інцидент та його фігуранта

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини