З понеділка у Черкасах розпочнеться підготовка до відкриття дитячих садочків

25 травня розпочнеться підготовча робота для відновлення роботи садочків у Черкасах.

Відповідне рішення сьогодні ухвалила міська комісія ТБ та НС.

Далі це ж рішення має підтримати виконавчий комітет.

При цьому зазначається, що ухвалення рішення не означає, що робота в дошкільних закладах стартує безпосередньо 25 числа. З цього часу повинна запуститися низка підготовчих процесів, зокрема перевірка працівників, придбання термометрів, засобів захисту тощо.

– Станом на сьогодні всі наші працівники проходять і мають пройти медичні огляди. Крім того, дітям потрібна також довідка про стан здоров’я. Поруч з цим проводимо закупівлю всього необхідного, що зазначено в протоколі для відновлення роботи дошкільних навчальних закладів (термометри, сміттєві баки з кришками, засобами захисту, заготівля продуктів, тощо). Крім того, великою проблемою для нас є те, що працівникам, старшим за 60 років, заборонено виходити на роботу, а таких у нас дуже багато, зокрема тих, хто працює на кухні. Без кухарів повноцінне функціонування закладу не буде, – коментує директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

– Дошкільні заклади не працювали 2,5 місяці, тому є необхідність проведення лікарських оглядів. Ми пропонуємо працівників при зверненні до сімейний лікарів направити на ПЛР-тестування. Також, окрім довідки від педіатра, перед початком відвідування садочків, повинна бути інформація, чи не є ці діти в числі контактних осіб, – коментує директор департаменту охорони здоров’я Всеволод Кульчиковський.

Після голосування за питання у міській комісії повідомили, що рішення буде підписане після того, як аналогічне рішення сьогодні підтримає обласна комісія.

Нагадаємо, 20 травня Кабінет міністрів дозволив із 25 травня відкрити заклади дошкільної освіти, проте відповідне рішення у кожній області приймає комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій залежно від епідеміологічної ситуації.

Як писав 18000, сьогодні, 22 травня, на Черкащині відновилася робота приміського та внутрішньо обласного транспорту.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.