
В Україні за 2024 рік зафіксували понад 3 мільйони судових справ
В Україні за 2024 рік зафіксували 3,1 мільйона судових справ. Це на 0,3 % більше, аніж за 2023.
Про це повідомили в статистичному порталі «Опендатабот».
Як йдеться в дописі, значно зросла кількість кримінальних справ – 1,6 разів. Якщо раніше їх було 332 тисяч, то зараз 528 тисяч. Також на 7 % стало більше цивільних справ – до одного мільйона.
Натомість у господарських та адміністративних судах справ поменшало на 14 % та 11 %. Адміністративних правопорушень стало на 5 % менше. Найбільше суди розглядали саме цивільних справ.
Найбільше судових процесів присвячені житлово‐комунальним послугам. Далі справи про позики та кредити, а в кінці – розлучення.
Серед адміністративних судів на першому місці соціальні питання звільнених з публічної служби, далі – пенсійне страхування.
У господарських справах переважають наказні провадження, а потім – поставки товарів, робіт, послуг та енергоносіїв.
Нагадаємо, що черкащанин встромив ножа у шию жінки, але не розуміє, як він її вбив.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»


