За 5 років Бондаренко виконав 34% від своїх обіцянок

Аналітичний портал “Слово і діло” підготував дослідження до місцевих виборів цього року. Мова йде про кількість виконаних обіцянок міських голів обласних центрів України, зокрема, Анатолія Бондаренка. 

Інформація про це висвітлена на сайті “Слово і діло”.

За результатами дослідження, меру Черкас Анатолію Бондаренку за п’ять років вдалося виконати 31 обіцянку (34%), проваливши ще 23.  Таким чином міський голова Черкас посів 14 сходинку серед 20 мерів усіх обласних центрів України.

Соціологія аналітичного порталу показує, що як правило, міські голови, які на слуху, давали багато обіцянок, достатньо реалізували навіть попри провалені зобов’язання. Специфіка роботи мерів полягає в тому, що вони мають справу із тривалими інфраструктурними проєктами і часто провалюють не стільки обіцянку, скільки терміни її виконання.

Найбільше намірів протягом каденції виконав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, який реалізував 174 зобов’язання із 397. Це 44% від загальної кількості його обіцянок.

Водночас найменше обіцянок виконав міський голова Херсона Володимир Миколаєнко. Загалом він дав тільки 27 обіцянок і за 5 років зміг реалізувати 17. У відсотках цей показник – 63%.

Портал “Слово і діло” нагадує, тепер немає міських голів у тимчасово окупованих Донецьку та Луганську, а також у Луцьку та Полтаві.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    1 Коментар

    1. То навіщо нам знову ця людина у якості хазяїна міста? Театр ремонтують шостий рік. Будівництво сміттєпереробного заводу саботував. Куди дівав стелу “Я ЛЮБЛЮ ЧЕРКАСИ”, на яку витрачено 300 тисяч бюджетних грошей? Процвітає торгівля з асфальту. Обіцяв закупити б/ушні тролейбуси – не закупив. Зате оформив 2 ділянки у Соснівці на свого братика. Свою жінку просовує у депутати – скрізь, як колись Жуковську, рекламують її персону. А його “Канівська сесія”, що провів поза спинами “неугодных” депутатів! А з його подачі створена “Нова якість”, яка бере гроші за вивіз габариту навіть із тих, хто ніколи нічого не викидає, навіть із малечі. Не уявляю, ХТО може обрати таку людину у мери?

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.