За клопотанням прокурорів суд закрив справу проти терориста ДНР з Черкас

19 квітня Соснівський районний суд Черкас за головування судді Алли Чечот закрив кримінальну справу та звільнив від відповідальності бійця так званої ДНР Горового Олександра Миколайовича.

Відповідна ухвала була винесена на підставі клопотання прокурора Черкаської обласної прокуратури Коломійця Володимира Олександровича.

Відповідно до матеріалів справи, в період з квітня 2014 року по квітень 2016 Горовий брав участь у діяльності терористичної організації “Донецька народна республіка”, зокрема, вахтовим методом у військовій формі зі зброєю здійснював воєнізовану охорону блокпостів в місті Горлівка та шахти «Калініна». Також брав участь в навчальних зборах на полігоні «Доломіт».

Підставою для клопотання прокурорів стало нібито те, що підсудний добровільно повідомив органи державної влади про вчинене ним кримінальне правопорушення, сприяв припиненню та розкриттю злочинів, вчинених у зв’язку зі створенням та діяльністю такої організації.  Це дозволило прокурорам застосувати норму частини 2 статті 258 Кримінального кодексу України.

У чому саме полягало сприяння підсудного припиненню діяльності та які саме злочини вчинені терористичною організацією “ДНР” вдалося розкрито завдяки ньому – в ухвалі не повідомляється.

Запобіжний захід до підсудного не обирався.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.