“За майбутнє” може замінити Майбороду у міськраді колишнім представником “Опоблоку”

ЄфремовДепутатку Любов Майбороду, яку відкликають, у партії “За майбутнє” планують замінити на директора КП “Екологія” Юрія Єфремова.

Про це 18000 повідомили низка співрозмовників всередині партії.

Нині Юрій Єфремов є директором КП “Екологія”. Він був призначений у квітні минулого року. До цього був заступником директора. За час його керівництва комунальники “засвітилися”, зокрема, в історії зі спробою придбати скандальний препарат для боротьби з амброзією.

Єфремов у 2015 році балотувався до міської та обласної ради від партії «Опозиційний блок», а у 2020-му йшов на вибори від партії «За майбутнє».

У 2018 році ЗМІ титрували Єфремова як заступника голови черкаської організації партії “Опозиційний блок”.

Як писав 18000, “За майбутнє” хоче лишити Майбороду депутатського мандату.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
2 Коментарі
  1. Правильно зрадників з опзж у владу до толі.щоб були голоси.

  2. Вибачте, але чому це варте уваги? За Майбутнє ще з самого початку було версією ОПЗЖ і люди там були такі ж самі мутні.

    Он Бондаренко навіть якост розповідав про файного Сафронія з РПЦвУ, яка також відома як УПЦ. Я тільки не згадаю яи то той Сафроній до якого приходили попосити гроші на погорілля, так він сказав що бог дасть.

    Чи може згадати як Бондаренко зник десь близько 16го лютого 2022го року, дечь на десять а то й більше днів, а з’явився лише на якийсь день після 24го? Чи може для прикладу нагадати як СБУ шукало мера Харкова? Чи як керівник ОСББ Черкас, яи хто там, змився з ключами від дахів і т.п. в той час як люди всюди шукали мітки, в тому числі на дахах? Це так, підсказки.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *