Зоомагазин Леопольд

За місяць черкаський “Азот” надав понад 550 тонн кисню

Фото: Group DF

У жовтні черкаський “Азот”  поставив лікарням 560 тонн медичного кисню.

Про це повідомив голова Правління ПрАТ “АЗОТ” Віталій Скляров під час наради в Союзі хіміків України.

– У жовтні ми виробили та поставили 560 тонн кисню. З початку листопада лікувальні заклади Черкащини та сусідніх областей вже замовили понад 220 тонн кисню. Всього близько 600 тонн кожен місяць ми готові відвантажувати, допоки не стабілізується ситуація із захворюваністю на коронавірус. Весь кисень, за рішенням акціонера, постачається в лікарні на безоплатній основі, – розповів Віталій Скляров.

Нині тонни кисню вистачає близько для сотні хворих. Віталій Скляров зауважив, що крім Черкаської області, кисень постачають у лікарні Київської, Волинської та Житомирської областей.

– Перші дні листопада підприємство відвантажує кисень в Черкаську інфекційну лікарню й інфекційні відділення в Третій міській лікарні невідкладної допомоги. Зараз надійшли нові заявки на поставку рідкого кисню в Житомирську, Сумську та Київську області. Проте Черкаська область була, є і буде для нас пріоритетною, – зазначив голова Правління “Азот”.

Додамо, всього з початку пандемії підприємство безкоштовно відвантажило понад 650 тонн кисню медичним закладам Черкаської та сусідніх областей.

Нагадаємо, ПрАТ Черкаський “АЗОТ” – хімічне підприємство, яке з 2011 року належить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF. Основний напрямок роботи підприємства – виробництво мінеральних азотних добрив.

Як писав “18000” раніше, міська рада знову не підтримала передачу очисних споруд у власність місту.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *