За найоптимістичнішими прогнозами Україні необхідно 5-7 років для розмінування всієї території, – МВС

З початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну на території нашої держави знешкоджено майже 114 тис. вибухонебезпечних предметів. Зокрема майже 2 тис. авіаційних бомб.

Рятувальники обстежили територію понад 22 тис. гектарів. В середньому щодня піротехнічні підрозділи ДСНС вилучають від двох до п’яти тисяч вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян.

– Наразі ми оцінюємо, що в Україні забруднено територію близько 300 тис. квадратних кілометрів. Це в десятки разів більша кількість ніж має міжнародний досвід. Виходячи з того, що один день активних бойових дій дорівнює до 30 днів розмінування, за найоптимістичнішими прогнозами нам необхідно 5-7 років до повного розмінування, – зазначила Мері Акопян.

Заступниця міністра розповіла про кроки, які робить Уряд для пришвидшення процесу гуманітарного розмінування.

– Створено Міжнародний центр з гуманітарного розмінування. Власне метою заснування цього центру є зокрема й залучення міжнародної допомоги: фахової, технічної та фінансової. Уже майже 20 іноземних організацій відгукнулись і проходять сертифікацію для роботи в Україні, – повідомила в ефірі Мері Акопян.

Вона також зазначила, що кілька команд уже прибули в Україну й з наступного тижня вони почнуть роботу у різних регіонах країни.

Як повідомляв “18000”, на Уманщині від війни постраждали більше 100 об’єктів.

Підписуйтеся на телеграм-канал “Шо там у Черкасах?”. Лише перевірені новини

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.