Віктор Євпак

За незакріплену кришку люка черкащанка стягнула понад 60 тисяч моральної шкоди з комунальників

Суд стягнув із комунального підприємства “Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” 55 634 грн матеріальної шкоди та 5000 грн моральної шкоди на користь черкащанки, чий автомобіль постраждав через незакріплену кришку люка. 

Про це повідомляє пресслужба Соснівського районного суду.

За словами жінки, у липні 2017 року у результаті наїзду на незакріплену кришку люка  каналізації по вул. В. Чорновола  її автомобіль зіткнувся з металевою огорожею та отримав чисельні механічні ушкодження. Тоді на місці ДТП працювали патрульні, що зафіксували місце удару авто об кришку люка.

У серпні 2017 року жінка звернулася до комунальників із претензією про добровільне відшкодування збитків. У вересні 2017 року вони відмовили в задоволенні претензії, через що власниця автомобіля й звернутися до суду. 

У підготовчому судовому засіданні позивачка подала уточнюючу позовну заяву до “Черкаського експлуатаційного лінійного управління автомобільних шляхів” про стягнення матеріальної та моральної шкоди, оскільки саме це підприємство повинно нести матеріальну відповідальність, оскільки є балансоутримувачем вулично-дорожньої мережі по вул. В.Чорновола.

5 березня 2020 року Соснівський райсуд вирішив стягнути на користь позивачки з Комунального підприємства “Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” Черкаської міської ради матеріальну шкоду у розмірі 55 634,07 грн., моральну шкоду у розмірі 5000 грн., судовий збір у розмірі 692,86 грн., витрати за послуги евакуатора у розмірі 500 грн., тобто загалом 61 826,93 гривень.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

1 Коментар

  1. 👍

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини