За підтримки МХП обласна лікарня отримала сучасне обладнання для ендоскопічних досліджень

Сьогодні Черкаський обласний діагностичний центр отримав дороговартісне сучасне обладнання для ендоскопічних досліджень – відеофіброларингоскоп фірми “Карл Шторц”. Його разом із партією засобів індивідуального захисту придбали за кошти агрохолдингу МХП спільно із БФ “МХП – Громаді” у межах платформи “Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19”.

Вартість такого відеофіброларингоскопу – 580 000 грн. За його допомогою лікарі зможуть проводити необхідні для профілактики, діагностики та лікування захворювань гортані ендоскопічні дослідження. 

За словами головного лікаря Черкаської обласної лікарні Олександра Дудника, перевага обладнання – отримання якісної фото- та відеофіксації матеріалу, що досліджується.

– Обладнання дає змогу фахівцям колегіально відпрацювати той чи інший випадок. Крім цього, МХП надає нам майже на 300 тисяч грн засобів індивідуального захисту. Це рукавички, комбінезони, окуляри, – зазначив Олександр Дудник. – Хочу від колективу Черкаської обласної лікарні подякувати за допомогу у скрутний час коронавірусу, коли всі ресурси медичного закладу повинні бути зосереджені на боротьбі з цією інфекцією. 

Як зазначив координатор Черкаського обласного штабу протидії коронавірусу від МХП Руслан Пономаренко, для МХП Черкащина – рідна область. Адже саме тут зосереджена велика кількість виробничих потужностей компанії, а, відповідно, й працівників, й орендодавців, за життя яких агрохолдинг несе відповідальність. 

– Ми поставили перед собою завдання, щоб кожен житель ОТГ, наш працівник, член його родини чи друг мав можливість доступу до безпечного та найсучаснішого медичного обслуговування, – поділився Руслан Пономаренко – На сьогодні лише Черкаській обласній лікарні ми передали обладнання та засобів індивідуального захисту на суму понад 5 млн грн. Це й апарати ШВЛ, і кисневі концентратори, і монітори пацієнта. Це обладнання зараз допомагає в лікуванні хворих на коронавірус, рятує їхнє життя. Сьогодні ж ми передаємо Черкаській обласній лікарні відеофіброларингоскоп – це своєрідна “Tesla” серед обладнання такого типу. 

Відеофіброларингоскоп “Карл Шторц” має не кожна лікарня в Україні, а оскільки апарат дуже затребуваний у світі, тривалим було й очікування його поставки. 

– Нам довелося чекати на нього більше трьох місяців, тому що в світі є певний дефіцит на таке обладнання. Однак нам все-таки вдалося його придбати, – резюмував Руслан Пономаренко

Нині завдяки об’єднанню зусиль влади, соціально відповідального бізнесу та громади на потреби лікарень Черкаської області в боротьбі з коронавірусом вдалося зібрати  19 млн грн. 

– Найбільше ЗІЗ та обладнання було виділено на Черкаську обласну лікарню, адже саме в неї найбільше відповідальності, – зазначила директорка БФ “МХП – Громаді” Тетяна Волочай. – Нам би хотілося, щоб лікарні не тільки боролися з COVID-19, а й загалом якісно покращували послуги. А цей відеофібролагингоскоп є тому підтвердження. 

Відзначила важливість підтримки бізнесом медиків і очільниця Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова.

– Дякую за допомогу, яку  надає бізнес лікувальним установам нашої області. Це обладнання – найсучасніше. Воно дозволить якісно надавати медичну допомогу пацієнтам і значно скоротить перебування на стаціонарному ліжку, – розповіла Лариса Кошова

Додамо, із початку пандемії коронавірусу на потреби Черкаської області у протидії поширення COVID-19 МХП спільно з Благодійним фондом “МХП – Громаді” виділив 14 млн грн. Ще 55 млн грн було спрямовано до загальнодержавного фонду протидії коронавірусу.

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *