За руки і ноги не хапали, – у військкоматі розповіли, чому влаштували “засідку” на призовників

Сьогодні вранці біля ТОВ “Юрія-Фарм” у Черкасах представники військкомату “запрошували” працівників призивного віку до військкомату.

Про це у коментарі виданню “18000” повідомив один із працівників компанії.

Заступник начальника Черкаського обласного військового комісаріату Олег Захаренко пояснив: обрали саме це підприємство, адже його керівництво відмовлялося співпрацівати із військовим комісаром.

– Ми не забирали, а запрошували осіб призовного віку пройти у наш мікроавтобус з метою проїхати до військового комісаріату, щоб уточнити військово-облікові дані, місце проживання, прописки, пройти медичну комісію, кому це потрібно. Ті хлопці, які пройшли комісію і за висновками лікарів будуть придатними для проходження військової служби, отримають повістку на відправку до війська для проходження військової служби, – говорить Захаренко.

Таких на підприємстві близько 7-8 осіб. Загалом до військкомату відвезли понад 10 чоловіків призивного віку.

– Біля “Юрія-ФАРМ” ніяких порушень не були. Представники військового комісаріату працювали біля прохідної, у громадському місці – на пішохідному тротуарі. Ми не заходили на підприємство. Нікого за ноги, за руки не хапали. Хлопці, до речі, із розумінням поставилися до цього. Звичайно, були здивовані очі, – розповідає Захаренко. – Вони проїхали до військового комісаріату. 5-6 осіб відпустили буквально відразу, адже їхні військово-облікові докумени були в порядку.

Частина хлопців, які є порушниками військового обліку, ті,  хто були в розшуку іншими військовими комісаріатами області, пройшли військову комісію, визнані придатними на військову службу і будуть призвані на строкову службу.

– Діяли, може, таким кардинальним способом, але в межах чинного законодавства. Було викликано два наряди поліції, вони не зафіксували порушень. Ми порозумілися. Це дієво. Адже нині 7-8 осіб придатні до військової служби, вони ухилялися. А тепер отримають повістки, – додає Захаренко.

За словами речниці Патрульної поліції в Черкаській області Зої Вовк, на місце події виїздили патрульні. Конфлікт врегулювали та для з’ясування всіх обставин викликали слідчо-оперативну групу.

Нагадаємо, до 30 червня на території України триває призов до лав Збройних сил України та інших військових формувань.  Черкаська область, згідно із планом, має призвати близько 700 осіб, з них із міста Черкаси – майже 150.

У військкоматі наголошують, хлопці, які йдуть на строкову військову службу, не залучаються до проведення операцій об’єднаних сил.

коментарі
5 Коментарів
  1. Не розумію сенсу силувати людей. Якщо є бажання то і самі прийдуть… Уже не один очільник країни обіцяє зробити службу добровільною, але на жаль так і залишаються лише обіцянками. Підтримаю багатьох мам синів, за садок плачу сама, в школу збираю теж, про вищу освіту годі і говорити, кому він повинен борг віддати, за що???? Але якщо це буде поклик його серця то я буду не проти. Якось так… А під підприємствами вичікувати, ну якось не по людськи і принизливо, чи вам так не здається, шановні урядовці???

  2. Брехня…заштовхували силоміць! є записи з камер

    1. Надішліть нам відео на cherkasy18000@gmail.com. Опублікуємо!

  3. Боже, яка брехня…просто так не стояли би…не давали проходу і запихували у машину…документів ніяких не предявили, а як приїхала поліція, то зразу потікали…

  4. Запихали хлопців силоміць до мікроавтобуса. А вояки бидлода! Всіх до одного потрібно люструвати!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *