За участь у бійці, де прокурору зламали ніс, студент отримав три роки в’язниці

18 березня Соснівський районний суд у складі головуючого судді Сергія Бащенка виніс вирок у справі хуліганства двох студентів одного з черкаських ЗВО.

Як становило слідство, наприкінці березня 2019 року двоє товаришів в одному з громадських закладів Черкас вчинили бійку, в результаті якої постраждав відвідувач. Чоловік отримав від засудженого удари в область обличчя, через що був зламаний ніс.

Як згодом повідомляли засоби масової інформації, потерпілим виявився працівник Черкаської місцевої прокуратури Владислав Долотій. Відповідно до його свідчень, у той вечір він разом із другом зайшов до закладу в очікуванні таксі. До нього підійшли двоє хлопців і попросили цигарки. Цигарок у нього не виявилось, після чого молодики продовжили з його слів провокувати конфлікт та нанесли йому удари, від яких він і отримав зазначену вище травму.

Підсудні не змогли пояснити з чого саме виник конфлікт. Один з хлопців, який безпосередньо наносив удар правоохоронцю, вину визнав. Інший нападник – ні.

За результатом вивчення всіх доказів і показів, суддя виніс вирок, яким засудив одного з нападників, що вину не визнав до трьох років позбавлення волі. Також він має сплатити постраждалому 15 тисяч гривень моральної шкоди та 33 тисяч гривень компенсації за правову допомогу.

Інший нападник, який визнав власну провину, отримав два роки з іспитовим терміном в один рік.

Відео Вадима Комарова.

Хочеш читати ще більше якісних матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *