За Войцехівського агітували в школі, – ОПОРА

Фото: ОПОРА

Агітаційні матеріали кандидата в народні депутата Віталія Войцехівського розповсюджувалися у золотоніській школі. 

Про це повідомили в пресслужбі ГМ ОПОРА.

23 жовтня в соціальній мережі “Фейсбук” на сторінках кандидата на довиборах в окрузі № 197 Владислава Голуба поширювалося відео, зняте в Золотоніській спеціалізованій школі № 2 інформаційних технологій.

Фото: ОПОРА

На відео помітно, що в кабінеті школи зібралася група людей, а на партах лежали агітаційні листівки з портретом кандидата від політичної партії “Слуга народу” Віталія Войцехівського, газети, брендовані пакети, пам’ятки прихильнику, де зазначається: “Прошу Вас, будь ласка, 31 жовтня підтримати нашу ідею та проголосувати за Віталія Войцехівського, № 3 у виборчому бюлетені”.

Фото: ОПОРА

У коментарі представники виборчого штабу кандидата Віталія Войцехівського зазначили, що кандидат і представники проводять свою агітацію згідно з чинним законодавством. Відео, про яке згадується в запиті, команда побачила в мережі інтернеті.

– Люди, які є героями відео, не є співробітниками штабу чи представниками кандидата. Ми припускаємо, що розповсюдження буклетів на відео може бути особистою ініціативою людей або ж провокацією, – зазначили в штабі.

Додамо, що 23 жовтня ОПОРА вже зверталася за коментарем до штабу кандидата Віталія Войцехівського щодо заходів у Золотоніській спеціалізованій школі № 2. Тоді ОПОРА отримала відповідь про те, що волонтери команди Войцехівського проводять серед прихильників партії агітаційну та роз’яснювальну роботу – як правильно та безпечно проголосувати на виборах 31 жовтня: зберігати соціальну дистанцію, не створювати черги, брати із собою ручку тощо.

– Щодо заходу в цій школі, коли ми запитували щодо факту ймовірного підкупу виборців під час цієї події, команда кандидата не заперечувала  самого факту проведення такого заходу та агітаційності його характеру. Підкреслювався лише факт відсутності агітації у формі непрямого підкупу, а не саме проведення у школі агітації як такої, – зазначила старша радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба.

Відповідно до ч. 5 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

Нагадаємо, Бондаренко, який “боровся” з Зеленським, підтримав кандидата від “Слуг”.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.