За зимове прибирання місто вже заплатило 10 мільйонів гривень

Фото Андрія Бортника

У грудні КП ЧЕЛУАШ сплатив 10, 35 мільйона гривень за зимове прибирання вулиць міста.

Інформація про це розміщена на порталі E-Data.

Кошти були перераховані виконавцю послуг ФОП Лисенко трьома платежами 26 та 28 грудня.

Зазначимо, що послуги надавалися згідно з результатами тендеру, що був проведений КП ЧЕЛУАШ. Замовником було укладено договір із ФОП Олена Лисенко, єдиним конкурентом якої на торгах було ТОВ «Свій лад».

Вартість послуг за договором – 13,3 млн грн. Згідно з тендерною документацією, підрядник зобов’язувався очищувати шляхи від снігу та обробляти їх реагентами (вартість цих двох послуг сумарно – близько 13 мільйонів). Окрім того, техзавданням передбачено розчищення снігових валів, частини тротуарів та вивезення снігу.

Додатковою угодою від 27 грудня замовник зменшив обсяг закупівлі до 10,35 мільйонів гривень, зокрема в частинах очищення шляхів від снігу, прибирання тротуарів і розчищення снігових валів.

Зазначимо, що також відбувся аукціон по тендеру на послуги з прибирання й асенізації уже на 2019 рік. У цьому тендері замовник вирішив знову об’єднати зимове утримання доріг із прибиранням зелених зон. Участь у ньому взяли все ті ж Олена Лисенко та «Свій Лад», дешевшу пропотію подали останні.

На сьогодні угода не укладена, оскільки відсутнє фінансування на послугу через неприйнятий міський бюджет.

коментарі

2 Коментарі

  1. а работ сделано в три раза меньше. деньги украли

  2. прибирання взагалі майже не було. куди пішли кошти невідомо. слизько жахливо. ???

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.