Заборона особистих побачень та щоденне вимірювання температури: як карантин змінив життя засуджених Черкаської колонії (ВІДЕО)

У зв’язку з карантином засуджені Черкаської виправної колонії № 62 не мають особистих побачень із рідними, а їхні посилки кварцують та дезінфікують. 

Про це повідомляє “Суспільне“.

Через карантинні обмеження до установи не пускають відвідувачів. Засудженим дозволено спілкуватися тільки онлайн. Прийом посилок для ув’язнених в установі не обмежували. Передачі, що надходять кварцують та дезінфікують.

– Тут залишаються посилки, що пройшли обробку дезінфектором, залишаються для додаткового опромінення ультрафіолетовою лампою, протягом години відбувається додаткове опромінення, – зазначає молодший інспектор нагляду та безпеки Іван Кривошей.

За його словами, на карантині родичі почали більше передавати засудженим  маски, антисептики, хочу у цьому й немає нагальної потреби, тому що їх усім видають.

Крім цього засудженим та персоналу колонії щоденно вимірюють температуру.

– Для запобігання поширенню вірусу в установі засуджені у місцях скупчення перебувають у засобах індивідуального захисту. У камерах їм дозволено бути без масок, – розповів виконуючий обов’язки начальника закладу Олександр Ющенко. 

Обмеження, які ввели у закладі, діятимуть до кінця карантину в Україні. Нині у колонії – 443 засуджених.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.