Зайнятися SUP-веслуванням у Черкасах стало простіше

На прохання містян у Черкасах відкрили SUP-станцію, де охочі можуть взяти на прокат дошку та за допомогою спеціаліста спробувати себе у цьому виді спорту.

Про це повідомляють засновники.

У доступі на станції є спеціальні САП-дошки для веслування стоячи. Також присутній кваліфікований спортсмен, який пояснить охочим всі тонкощі цього спорту.

Популяризувати цей спорт у місті  взялися активісти із Dnipro Sup Team та Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу.

– SUP-веслування – це не просто спорт, а й легкий та крутий стиль життя. Він знайомить нас із природою, допомагає заспокоїти думки й на деякий час залишити за спиною бурхливе місто з його проблемами. Веслування стоячи – це ще й чудовий “тренажер” для охочих зміцнити здоров’я, а також – цікавий та активний відпочинок на водах чудового Дніпра, – коментує співзасновник із Dnipro Sup Team та Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу Любомир Коломієць. – Зазначу, що дошки на SUP-станції можна брати в оренду. Ціна – доволі символічна, лише щоб мати змогу обслуговувати дошки та оплачувати саму станцію.

Територіально перша SUP-станція розташована на пляжі “Митницький”. Графік її роботи залежить від погодних умов, тому охочим підкоряти хвилі варто писати на фейсбук-сторінку спільноти.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини