Закордонний автор, музичні гурти та військові видавництва, – родзинки третього книжкового фестивалю “Перехрестя культур”

Третій мандрівний книжковий фестиваль “Перехрестя культур” відбудеться у Черкасах вже 11-13 жовтня.

Дату та офіційну назву фестивалю сьогодні під час прес-конференції анонсувала співорганізаторка третього Книжкового фестивалю Людмила Фіть. 

– Чому мандрівний? Це непростий фестиваль. Такого в Україні ще не було. Наша програма передбачає відвідування фестивалів у 8 областях України. Також ми плануємо мінімум у 5 районах Черкаської області організувати міні-фестивалі, попрацювати із дітьми. У такий спосіб ми плануємо підготувати і зацікавити людей до Черкаського фестивалю, – говорить Юлія Чабаненко. 

Попередньо майстер-класи та презентації відбудуться у Золотоноші, Кам’янці, Чигирині, Корсуні та Каневі. Але, кажуть, можливі зміни. Також готові додати у маршрут райони, які виявлять зацікавленість.

За словами Людмили Фіть, популяризувати фестиваль будуть на різноманітних заходах та дискусіях, на заходах безпосередньо в Черкасах, а також у Львові, Луцьку, Полтаві, Дніпрі, у двох військових частинах Маріуполі та Оршанці.

Вже 1 червня на фестиваль «Summer Challenge 2019» обіцяють привезти 6 авторів: Андрій Курков, Анатолій Дністровий, Зоя Казанжи, Петро Яценко, Остап Сливинський та Наталія Бельченко.

У цьому році на книжковому фесті буде музична сцена. Нині ведуть переговори з гуртами. Окрім того в Черкаси організатори планують привезти закордонного автора. Окремо будуть представлені й військові видавництва.

– Цього року ми хочемо зменшити кількість подій в філармонії, але зробити їх цікавішими для черкащан. Ми враховуємо специфіку нашого міста. Не багато людей піде на захід від автора, про якого вперше чує. Тому думаємо цікаві форми, – розповідає Фіть. – Але ми хочемо збільшити кількість дитячих письменників. Хочемо максимально охопити школи, виші.

Також організатори закликають допомагати місцевих письменників у підготовці фесту: від обрання нових цікавих локацій – до інформування містян про захід.

Також створять відзнаку Черкаського книжкового фестивалю, адже у програмі фесту – цікаві конкурси.

Тих, хто має ідеї по просуванню фестивалю та рекламі в мережі, просять повідомляти організаторів. Також нині вони шукають дизайнера для роботи по просуванню фестивалю.

Окрім того географія співпраці зі ЗМІ розширюватиметься.

– Минулоріч ми працювали із 8 областями. У цьому році хочемо залучити максимальну кількість ЗМІ в інших регіонах. Тісніше працюватимемо із центральними радіо, телебаченням, – говорить Наталія Захарченко.

Нагадаємо, фінансову підтримку проекту цьогоріч надає Український культурний фонд.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *