Замість 2 СУБів – 4 управителі. Виконком вніс зміни до конкурсу

У Черкасах внесли зміни до рішення про затвердження документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста.

Кількість лотів із 2 збільшили до 4, що сприятиме конкуренції на ринку, повідомила на засіданні виконкому заступниця міського голови Людмила Бордунос.

– Ми плідно попрацювали з Антимонопольним комітетом. Хочемо, щоб конкурс відбувся з мінімальними втратами часу. Ми вивчили досвід інших міст, там конкурси оскаржуються Антимонопольним комітетом і заходять на суди. Це час. Після листування та дослідження судової практики пропонується комісії збільшити кількість лотів з 2 до 4, щоб збільшити конкуренцію, Також внесли зміни до критеріїв. Так, до участі допускаються усі підприємства, які мають у власності або в оренді приміщення. Перевага надаватиметься тим, хто має такі ресурси у Черкасах. Потенційний виконавець має мати належну базу для обслуговування. Щодо термінів: останній день подачі документів – 2 травня. Наступного дня – розкриття пропозицій та 10 днів на перевірку документів, – зазначила Людмила Бордунос.

Бордунос зауважила, що вже є охочі взяти участь у конкурсі.

– Комісія має право виїжджати на виробничі приміщення, перевірити наявність техніки. Розуміємо, що СУБам складно, але сьогодні ми з них знімаємо ношу у вигляді вивезення великогабаритного та ремонтного сміття, щоби фізично люди могли працювати. Переконані, що учасників буде багато, – додала заступниця.

Місто поділили умовно на 4 райони, де працюватиме не 2, а 4 компанії за результатами конкурсу. До цього багатоквартирні будинки обслуговували 2 СУБи.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.