Замість обіцяних 10 тролейбусів з Європи у Черкасах купляють 3 нові «Богдани»

На засіданні виконкому 14 травня було вирішено спрямувати 18 мільйонів гривень на придбання в лізинг 10 тролейбусів, що були у використанні в країнах Європи. Попри це вже наступного дня, 15 травня, КП «Черкасиелектротранс» оголосив закупівлю 3 нових тролейбусів моделі «Богдан».

Вперше закупити транспортну одиницю комунальники спробували у квітні. Однак торги з придбання одного тролейбуса моделі Богдан Т901.10 на 8 мільйонів гривень не відбулися. Причина – жоден учасник на аукціон не подався через низьку ціну.

Після цього на засіданні виконавчого комітету у вівторок, 14 травня, було ухвалено рішення внести зміни до бюджету. На придбання тролейбусів у лізинг було спрямовано в сумі 18 мільйонів гривень. Ідею з придбанням європейської техніки, зокрема підтримав і міський голова.

Проте вже наступного дня, 15 травня, «Черкасиелектротранс» оголосив тендер на придбання 3 нових тролейбусів Богдан Т701.17 (або еквівалент). Орієнтовна вартість такої закупівлі – 16,95 мільйони гривень.

Зміни до бюджету, в тому числі щодо КП “Черкасиелектротранс” мають розглянути на сесії міської ради сьогодні.

Зазначимо, що торік по країні було закуплено близько півсотні тролейбусів такої моделі. У Херсоні такі транспортні засоби купляли по 5,27 млн за одиницю, у Хмельницькому по 4,77 млн грн.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *